Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10580 miejsce

Superpolisa rozwija sieć placówek i zaprasza partnerów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-13 11:13

Platforma ubezpieczeniowa Superpolisa intensyfikuje swój program franczyzowy. Do końca tego roku spółka zamierza podpisać ponad 500 umów partnerskich i franczyzowych, a ponadto pozyskać grupę 1000 agentów indywidualnych.

Już w tej chwili poza siecią 11 placówek własnych Superpolisa ma podpisanych 250 umów partnerskich i zespół prawie 500 sprzedawców indywidualnych.

Plan pozyskania kolejnych partnerów jest efektem strategii rozwoju spółki, która zdecydowała się na dywersyfikację kanałów sprzedaży produktów ubezpieczeniowych na placówki stacjonarne, internet oraz call center. Partnerzy firmy, którzy zdecydują się na współpracę z Superpolisą mają do dyspozycji trzy modele działalności: franczyza, partner i doradca oraz pełną swobodę działania, w tym brak narzucanych przez TU celów sprzedażowych.

Superpolisa jest spółką córka Grupy MAK, w ramach której działa jeden z największych brokerów ubezpieczeniowych w Polsce oraz wiodące agencje ubezpieczeniowe. Działanie firmy jest oparte na innowacyjnym systemie porównywawczo-transakcyjnym. Pozwala agentom porównać wycenić i przeprowadzić sprzedaż polisy na jednej w pełni transakcyjnej platformie informatycznej.

„Od wielu lat funkcjonujemy w branży ubezpieczeniowej. Wiemy, jak wygląda praca agentów i dlatego, tworząc koncepcję Superpolisy, chcieliśmy, by ta praca stała się efektywniejsza i łatwiejsza. To właśnie dlatego stworzyliśmy skuteczny i innowacyjny model biznesowy. Postawiliśmy na nowatorski system informatyczny, który skraca czas przygotowania ofert i usprawnia proces sprzedaży. Prowizje, które proponujemy Doradcom, Partnerom, czy Franczyzobiorcom, są bardzo atrakcyjne, a system rozliczeniowy jasny i przejrzysty.” – wyjaśnia Dariusz Daraż, dyrektor rozwoju sieci Superpolisy.

Obecnie przewidziane są trzy warianty współpracy w ramach platformy Superpolisa.

Franczyza. Najpełniejsza opcja współpracy. Możliwość prowadzenia Oddziału Superpolisy - placówki franczyzowej. W ramach współpracy Franczyzobiorca otrzymuje gotowy i sprawdzony model biznesowy. Zostaje wyposażony w profesjonalny, w pełni transakcyjny system Superpolisy. Ponadto otrzymuje szereg dodatkowych narzędzi oraz know-how, które służą wsparciu sprzedaży wszystkich dostępnych ubezpieczeń. Franczyzobiorca otrzymuje współfinansowanie uruchomienia placówki. Ponadto ma wsparcie merytoryczne ekspertów Grupy MAK na każdym etapie współpracy. Franczyzobiorca ma zapewnione najwyższe prowizje od sprzedaży polis.

Partner. Drugi wariant współpracy to możliwość prowadzenia placówki partnerskiej Superpolisy. Oferta jest skierowana do agentów ubezpieczeniowych lub osób, które dysponują lokalem i chcą rozpocząć lub rozszerzyć swoją działalność w zakresie sprzedaży polis ubezpieczeniowych. W tym wariancie nie jest wymagana wyłączność.

Doradca. To oferta dla samodzielnych agentów ubezpieczeniowych oraz osób rozpoczynających pracę w tym zawodzie. Każdy Doradca zostanie wyposażony w profesjonalny system informatyczny Superpolisa, który umożliwia dostęp do kilkudziesięciu produktów ubezpieczeniowych. W wariancie tym nie jest wymagana wyłączność.

„Wizyta klienta wiązała się z logowaniem do kilku systemów. Porównania ręcznego ofert. Kalkulator był ciągle na moim biurku. Traciłem czas. Od czasu gdy jestem partnerem Superpolisy mogę Klientom zaoferować dużo szersza ofertę produktów ubezpieczeniowych. Od razu wiem ile zarobiłem. Mam olbrzymie oszczędności i więcej czasu, który jest bezcenny. Nie mówiąc nawet o tym, ze wreszcie klienci przestali odchodzić znajdując samodzielnie tańsze ubezpieczenia.” – mówi Tomasz Dzieża, partner Superpolisy.

Wszystkie modele współpracy gwarantują dostęp do systemu porównywawczo-transakcyjnego Superpolisy. Ponadto spółka oferuje atrakcyjne prowizje, wsparcie merytoryczne i posprzedażowe w obsłudze klienta. Brak narzucanych planów sprzedażowych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Możliwość obsługi klientów biznesowych przez brokera ubezpieczeniowego. System bezpłatnych szkoleń oraz dedykowaną dla agentów.

Więcej informacji o programie franczyzowym Superpolisy
(Marek Zaleski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.