Facebook Google+ Twitter

Supersam.pl wprowadza nową usługę e-commerce managera

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-12-03 11:37

Supersam.pl, lider technologii e-commerce dla branży FMCG, wprowadza funkcjonalną usługę dla sklepów i sieci detalicznych na swojej platformie click & collect. E-commerce manager zadba o atrakcyjny wygląd Twojego e-sklepu.

Technologia Supersam to idealne rozwiązanie dla tradycyjnych sklepów branży FMCG, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z dystrybucją w kanale online. To innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu każdy detalista może szybko i łatwo pozyskiwać zamówienia od konsumentów codziennie korzystających z internetu. Jednym z podstawowych narzędzi umożliwiających sprzedaż towarów w sieci jest intuicyjny panel, który w prosty i wygodny sposób pozwala na samodzielną nawigację e-sklepu. Dodatkowo, w trosce o pełne wykorzystanie potencjału tego mechanizmu, twórcy platformy stworzyli usługę e-commerce managera. Została stworzona z myślą o sklepach, które chcą poznać tajniki handlu 2.0 oraz wybrane zagadnienia marketingu online, jednak nie czują się na siłach, aby samodzielnie zawiadować swoim sklepem internetowym. Usługa skierowana jest do sklepów zintegrowanych na platformie www.supersam.pl. Mogą z niej również skorzystać tradycyjni detaliści, którzy rozważają wejście w e-commerce, lecz obawiają się wysokich kosztów budowy sklepu transakcyjnego, a także samodzielnego prowadzenia infrastruktury sklepu online.

Znajomość trendów e-commerce oraz umiejętności sprawnego poruszania się w nowinkach technologicznych to niewątpliwie atuty zespołu platformy click & collect. Do głównych zadań managera należeć będzie dbałość o atrakcyjny wygląd e-sklepu, jego właściwe prowadzenie oraz wierne odzwierciedlenie oferty półki sklepowej online. Manager zajmie się również umieszczaniem towarów w promocyjnej gazetce online, tworzeniem ekskluzywnych promocji, przygotowywaniem zestawów inspirujących internautów do większych zakupów, a także szkoleniem personelu sklepu w zakresie marketingu online. Nowa usługa funkcjonuje od początku grudnia.
(Agnieszka Piotrowicz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.