Facebook Google+ Twitter

Surface i Windows 8 tego samego dnia!

26 października to data, w której Microsoft zacznie jednocześnie sprzedawać tablet "Surface" (ang. powierzchnia) oraz najnowszą wersję swojego najbardziej znanego produktu, czyli Windows 8.

Sonda

Czy Windows 8 będzie lepszy od wersji 7?

Jak pisze Brooke Crothers, powołując się na doroczny raport Microsoftu, premiera najnowszych produktów giganta z Redmond odbędzie się w październiku. Oczywiście, wcześniej mieliśmy już doniesienia o tym, że oba produkty Microsoftu pojawią się jednocześnie, ale dopiero teraz mamy to czarno na białym. Informacja na ten temat pojawiła się bowiem w raporcie amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

W przygotowaniu do sprzedaży są dwie wersje "powierzchni" pierwsza - tańsza z systemem Windows RT oraz wykorzystująca chipy ARM. Druga - droższa ma mieć system Windows 8 Pro oraz wykorzystywać intelowskie procesory "Ivy Bridge". Tańsza wersja, jak się przypuszcza, ma kosztować od 500 - 600 $, a droższa wersja od 1000 $.

Niewątpliwie produkt Microsoftu będzie zestawiany z pozostałymi wielkimi graczami, czyli iPadem od Apple oraz Nexusem 7 od Google. Kto wygra tę rywalizację?Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.