Facebook Google+ Twitter

Suski o Godsonie: "murzynek". Dziedziczak o Grodzkiej: "pan"

Marek Suski nazwał posła Godsona "murzynkiem", zaś Jan Dziedziczak Annę Grodzką "panem". Posłowie PiS kolejny raz występują w roli narodowych bohaterów mediów.

John Godson / Fot. Asystentgodsona/domena publicznaJuż przyzwyczailiśmy się do tego, że obrady komisji sejmowych przynoszą nam wielkie wydarzenia medialne. Wiemy również, że zawsze warto zostawić włączony mikrofon - jest wtedy szansa, ze usłyszymy kilka słów prawdy od parlamentarzystów.

Podczas obrad komisji innowacyjności kolejny raz zabłysnął poseł PiS, Marek Suski, który nie zdając sobie sprawy z tego, że włączone są mikrofony TVN24, nazwał posła Godsona z PO "murzynkiem".

Co ciekawe, Suski tłumacząc się stwierdził, że nie było w jego wypowiedzi niczego kontrowersyjnego. Wręcz przeciwnie, to były ciepłe słowa pod adresem czarnoskórego polityka: "Murzynek Bambo jest w polskiej literaturze miłym wierszykiem" - wyjaśniał poseł. Pomimo swoich tłumaczeń, przeprosił jednak posła PO.

Marek Suski wyrasta na gwiazdę tej kadencji Sejmu. Niedawno podczas przemówienia Roberta Biedronia, polityk PiS porównał związki partnerskie do zoofilii.

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Hanka
  • Hanka
  • 12.03.2012 19:31

@bialy @ feliks

Bardzo prosze oszczedzic czytelnikom tego chamskiego zachowania. Styl wypowiedzi i ataki na p. Godsona sa absolutnym skandalem. Nie rozumiem, ze ludzie, ktorzy potrafia korzystac z internetu sa na poziomie karczemnym. Ohydny prymitywizm. Wstyd za was.

Komentarz został ukrytyrozwiń
biały
  • biały
  • 28.01.2012 22:39

Jaki murzynek ? To stary sflaczały murzyn ! On nie szuka pracy tylko dobrze płatnej posadki. I tu znalazł w dupę lepszy. Ale chujjowy ten kraj. Murzynstwo zatrudnią swoich pierdolą. To my mamy wypierdalać do Afryki ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
feliks
  • feliks
  • 28.01.2012 09:00

Suski jest zwykłym bydlakiem ale dobrze że opierdala Dżona Godsona. Co taki ch..uj szuka w polskim parlamencie ? Pracy szuka ? Samorządowiec ? To spierdalać do Afryki i bambusem po jajach. Godson chce pracować ? Kopalnie, oczyszczalnie ścieków, spalarnie śmieci czekają . To "Polaka" tam ma zapierdalać? A murzyn to pan kierownik? Popieram SUSKIEGO!

Komentarz został ukrytyrozwiń
goral
  • goral
  • 27.01.2012 17:24

Co juz zmieniles imie z grzegorza na tomka?Modl sie chlopie o zdrowie ,bo o rozum juz zapuzno.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 27.01.2012 17:09

Do goral-jesteś tak samo tępy jak cały pis,powiedz kto cie zrobił to cię pomszczę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
goral
  • goral
  • 27.01.2012 16:06

Do grzegorza wink!!! Ilu prymitywie swoim adwersarzom juz na wycieraczke narobiles?Chcac z kims prowadzic dyskusje ,trzeba zrozumiec tresc kometarza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
goral
  • goral
  • 27.01.2012 15:55

Kim ten szanowny Pan jest? Zolto skorym,czerwono skorym,czy biala twarza?Ten Pan ma wiecej inteligecji od usluznych dziennikarzy,bo nie okazuje jakiegokolwiek obuzenia.Najbardziej zrownowazonym poslem jest niesiolowski,oczywiscie dla PO-paprancow-gratuluje!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do goral - mnie owszem bulwersuje. Niemniej nie rozumiem czemu jedno chamstwo miało by wyjaśniać drugie? Jak widzimy kogoś kto nam narobi na wycieraczkę, to pójdziemy narobić wszystkim sąsiadom? Bo on pierwszy zaczął?

Komentarz został ukrytyrozwiń
czerwony
  • czerwony
  • 27.01.2012 13:17

DLATEGO JUZ NIE GŁOSUJĘ NA pis ZA DUŻO TAM IDIOTÓW

Komentarz został ukrytyrozwiń
goral
  • goral
  • 27.01.2012 13:10

Histeria dziennikarzy,bo to posel PiS.Dlaczego nie bulwersuje Was to jak niesiolowski czy bartoszewski w hamski sposob obrarzaja myslacych Polakow nazywajac ich bydlem ,lub agresywnymi hamami?Przecierz to jest logiczne ze w Polsce ludzi czarno skorych nazywamy murzynami. Nikt tego Pana nie nazwal zoldkiem lub czerwonym.