Facebook Google+ Twitter

Suwałki protestowały przeciw ACTA!

Mimo mrozu, suwałczanie nie zawiedli! Na manifestację przyszło ponad 100 osób, aby wyrazić swoje zdanie w sprawie ACTA i porozmawiać z poseł PO - panią Bożeną Kamińską. Nie zabrakło haseł i transparentów!

 / Fot. Robert ButkiewiczProtest odbył się 3 lutego ok. godziny 17 w suwalskim Parku  / Fot. Robert ButkiewiczKonstytucji 3 maja. Organizatorem było Narodowe Odrodzenie Polski. Wśród uczestników nie zabrakło ludzi dorosłych, dobrze pamiętających czasy PRL-u.

Zgromadzeni w parku przeszli później ulicami Hamerszmita, Mickiewicza, pod Urząd Miasta, a następnie ulicą Kościuszki do biura poselskiego posłanki.

 / Fot. Robert ButkiewiczManifestujący chcieli rozmawiać z posłanką przy wszystkich, posłanka / Fot. Robert Butkiewicz natomiast zaprosiła komitet organizacyjny do wewnętrznych obrad. Ponieważ nie było zgody, rozmowy nie doszły do skutku.

Mimo wszystko, organizatorzy i uczestnicy są zadowoleni. Niewykluczone, że będą protestować ponownie.

Poniżej filmik z fragmentami manifestacji:Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Jestem, tyle że po drugiej stronie! ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marian Bułka
  • Marian Bułka
  • 04.02.2012 16:28

Robert ziomalku, zjebałeś ten artykuł. Gdzie Ty jesteś cholercia jebana mać? Na zdjęciach Ciebie nie ma kurka wodna!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wybaczam :) "Szkoda tylko, że znaczna część autorów nie zdaje sobie z tego sprawy." - to dlaczego by ich nie uświadomić? Chociażby stosownym artykułem, albo wpisem na blogu wydawcy? Dziękuję za wymianę zdań i uważam, że ewentualną, dalszą dyskusję możemy przenieść na prywatną pocztę w24. Do miłego!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmm, czy ja tutaj coś stworzyłem? Raczej wyraźnie akcentuję zdanie ludzi z "Polskiego Bieguna Zimna" :) Nie agituję tej czy innej strony. Co do moich innych artykułów to nie brak w nich pasji i zaangażowania - trudno jest beznamiętnie opisywać coś, co się kocha (artykuły dot. kursu, lotnictwa). Rzeczywistość niby jest jedna, ale każdy widzi ją poprzez własny katalizator. Dzięki za uwagę, bo chodzi chyba o to tutaj, aby nie manipulować faktami, przedstawiając je tylko i wyłącznie z jednego (jedynie słusznego) frontu a jeżeli tak, to w formie oddzielnego artykułu i chyba taki morał płynie z pana komentarza. Pozdrawiam! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Mimo mrozu, suwałczanie nie zawiedli!" panie Wojciechu. Obiektywizm masz poniżej (w treści)! Co do sprawy ACTA - dotyczy ona każdego i chyba tylko głupia lub nieświadoma osoba tudzież dająca sobie coś wmówić lub manipulować nie zwracałaby na to uwagi! Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.