Facebook Google+ Twitter

Suwałki protestowały przeciw ACTA!

Mimo mrozu, suwałczanie nie zawiedli! Na manifestację przyszło ponad 100 osób, aby wyrazić swoje zdanie w sprawie ACTA i porozmawiać z poseł PO - panią Bożeną Kamińską. Nie zabrakło haseł i transparentów!

 / Fot. Robert ButkiewiczProtest odbył się 3 lutego ok. godziny 17 w suwalskim Parku  / Fot. Robert ButkiewiczKonstytucji 3 maja. Organizatorem było Narodowe Odrodzenie Polski. Wśród uczestników nie zabrakło ludzi dorosłych, dobrze pamiętających czasy PRL-u.

Zgromadzeni w parku przeszli później ulicami Hamerszmita, Mickiewicza, pod Urząd Miasta, a następnie ulicą Kościuszki do biura poselskiego posłanki.

 / Fot. Robert ButkiewiczManifestujący chcieli rozmawiać z posłanką przy wszystkich, posłanka / Fot. Robert Butkiewicz natomiast zaprosiła komitet organizacyjny do wewnętrznych obrad. Ponieważ nie było zgody, rozmowy nie doszły do skutku.

Mimo wszystko, organizatorzy i uczestnicy są zadowoleni. Niewykluczone, że będą protestować ponownie.

Poniżej filmik z fragmentami manifestacji:Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Jestem, tyle że po drugiej stronie! ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marian Bułka
  • Marian Bułka
  • 04.02.2012 16:28

Robert ziomalku, zjebałeś ten artykuł. Gdzie Ty jesteś cholercia jebana mać? Na zdjęciach Ciebie nie ma kurka wodna!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wybaczam :) "Szkoda tylko, że znaczna część autorów nie zdaje sobie z tego sprawy." - to dlaczego by ich nie uświadomić? Chociażby stosownym artykułem, albo wpisem na blogu wydawcy? Dziękuję za wymianę zdań i uważam, że ewentualną, dalszą dyskusję możemy przenieść na prywatną pocztę w24. Do miłego!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmm, czy ja tutaj coś stworzyłem? Raczej wyraźnie akcentuję zdanie ludzi z "Polskiego Bieguna Zimna" :) Nie agituję tej czy innej strony. Co do moich innych artykułów to nie brak w nich pasji i zaangażowania - trudno jest beznamiętnie opisywać coś, co się kocha (artykuły dot. kursu, lotnictwa). Rzeczywistość niby jest jedna, ale każdy widzi ją poprzez własny katalizator. Dzięki za uwagę, bo chodzi chyba o to tutaj, aby nie manipulować faktami, przedstawiając je tylko i wyłącznie z jednego (jedynie słusznego) frontu a jeżeli tak, to w formie oddzielnego artykułu i chyba taki morał płynie z pana komentarza. Pozdrawiam! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Mimo mrozu, suwałczanie nie zawiedli!" panie Wojciechu. Obiektywizm masz poniżej (w treści)! Co do sprawy ACTA - dotyczy ona każdego i chyba tylko głupia lub nieświadoma osoba tudzież dająca sobie coś wmówić lub manipulować nie zwracałaby na to uwagi! Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.