Facebook Google+ Twitter

"Suweniry z Costa Concordia sprzedam...". Internetowe aukcje kwitną

Na internetowych aukcjach pojawiły się przedmioty wyniesione z pokładu statku Costa Concordia, który rozbił się w połowie stycznia u wybrzeży Toskanii.

Turyści robią sobie zdjęcia z rozbitym statkiem i sprzedają pamiątki zabrane z pokladu. / Fot. Rvongher, CC 3.0Pokładowa gazeta, żeton z kasyna czy miniaturowa figurka statku są już dostępne dla zainteresowanych internautów. Ceny wywoławcze zaczynają się od symbolicznego euro czy dolara, ale w niektórych przypadkach przekraczają nawet dwustukrotność tych kwot.

Jak podaje serwis TVP.info za agencja PAP aktualnie ok. 31 przedmiotów można kupić w sieci. Oferują je obywatele rożnych krajów, nie podają źródła pochodzenia pamiątek, ale zapewniają o ich oryginalności i niepowtarzalności.

Jeśli ktoś ma ochotę napić się ze szklaneczki z rysunkiem statku, założyć bluzę firmową personelu, albo sprawdzić jak wyglądało menu feralnego wieczoru może zrobić tego rodzaju zakupy.

Wśród żartownisiów znalazł się oferent samego "wraku". Już za dolara proponował na eBay-u taką transakcję.

Niedawno media we Włoszech podniosły temat turystów fotografujących się radośnie na tle rozbitego wycieczkowca. Na pewno znajdą się zatem i amatorzy "katastroficznych" pamiątek.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.