Facebook Google+ Twitter

Suzanne Vega wystąpi w Warszawie w Klubie Stodoła!

23 lipca na koncercie w warszawskim Klubie Stodoła wystąpi jedna z najwybitniejszych wokalistek świata, autorka błyskotliwych tekstów, muzyki pięknej, szczerej i nastrojowej. Nazwana przez krytyków poetką i mistrzynią narracji.

 / Fot. Materiały prasoweOdkąd wydała swój pierwszy album, na jej koncerty przychodzą tłumy fanów. Fanów, którzy uwielbiają ją za piękny satynowy głos, mądre teksty i emanujący spokój. W swoich poetyckich, ciepłych balladach opowiada o życiu, problemach, ludziach a to, co innym umyka ona potrafi przekazać w bardzo emocjonalny sposób. Z jej bardzo ambitnej twórczości inspiracje czerpią m.in. Sinead O’Connor, czy Tracy Chapman. Suzanne Vega już w wieku 11 lat sięgnęła po gitarę i jako nastolatka pisała własne kompozycje i teksty piosenek. Teraz uznawana za najbardziej błyskotliwą autorkę tekstów swojego pokolenia stała się czołową postacią folkowej muzyki początku lat 80-tych.

SUZANNE VEGA 23 lipca 2014, Klub Stodoła, Warszawa
Bilety w cenach 139 zł – 159 zł dostępne na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl

Zapewne nie zabraknie na koncercie jej największych hitów, takich jak: Luka, Tom's Diner czy Left of Center. A poniżej kawałek który znać powinien właściwie każdy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.