Facebook Google+ Twitter

Sven Wittekind zagra na Electronic Festival!

Właśnie w październiku mija rok od pierwszego wydarzenia w bastionie Forty Kleparz. Na tę rocznicę przypada siódma impreza z cyklu Electronic Festival. Gościem tej gorącej nocy będzie znany producent oraz dj sceny techno - Sven Wittekind.

Plakat wydarzenia. / Fot. HellboyWłaśnie w październiku mija rok od pierwszego wydarzenia w bastionie "Forty Kleparz", na tę rocznicę przypada siódma impreza z cyklu "Electronic Festival". Gościem tej gorącej nocy będzie znany i doceniany producent oraz DJ niemieckiej sceny techno - Sven Wittekind. Nie trzeba wiele o nim mówić, wszyscy go doskonale znacie i cenicie. Będzie on naszą wisienką na urodzinowym torcie! Nie może Was tam zabraknąć.

Na dwóch scenach wystąpią: Sven Wittekind, Cherry, Tomash Gee, Lukash Andego, M.V. Project, Djemba, Hellboy, Arthur Crag, Nexy, Szkatulski i Kosmalski, Shemy Vee, Novicki, Pi, Oxide, Piter Biter, Freeja.

Miejsce, gdzie odbywa się impreza, to oczywiście Forty Kleparz, który mieści się przy ul. Kamienna 2 i 4 w Krakowie. Festival odbędzie się tak jak na poprzednich edycjach na 2 scenach.

Bilety dostepne w przedsprzedaży po 25 złotych oraz w dniu imprezy 35 złotych.

Biografia:

Sven Wittekind to niemiecki Dj oraz producent urodzony w okolicach Berlina. Nie posiada pseudonimu artystycznego, ponieważ pragnie być rozpoznawany pod własnym imieniem i nazwiskiem. Obecnie mieszka w rodzinnym mieście. Jego preferowanymi gatunkami muzycznymi są: Techno, Hardtechno.

Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się w 2002 roku, kiedy to wydał pierwszy EP zatytułowany Braindead. Wtedy nie był jeszcze zbyt znany lecz dzięki temu dziełu wybił się na szczyty list przebojów. Artysta został zauważony i doceniony.

Następnym dziełem było Zombie Holocaust, które również nie zawiodło fanów i przyniosło ogromną popularność. Zawrócił wszystkim w głowach i osiągnął to, co planował.

Trzecim dziełem, które postawiło kropkę nad i, był remix dla wytwórni Schubfaktor Records. To sprawiło, że artysta zawitał na rynku muzycznym i pozostał na nim do dziś. Obecnie uważany jest za jednego z pionierów scen Hard Techno.

W 2003 roku opublikował również takie albumy jak: uA, Overdrive oraz Kne'Deep. Zawitał na wielu koncertach między innymi w Holandii, Brazylii czy Niemczech.

Do dziś uważany jest za wybitnego artystę, którego zapraszają na większość festiwali i eventów na świecie.

Co się stanie, gdy rozdzielimy wszystkie oblicza techno, a potem znów je połączymy? Szef wytwórni "SWR" pokaże Wam to osobiście. Niesamowite linie basowe, ciągłe drumy, nieokiełznana potrzeba ruchu - New School Techno galore.

Źródło:

svenwittekind.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

MAINSTAGE :

21:00 - 22:00 - PITER BITTER
22:00 - 23:00 - LUKASH ANDEGO
23:00 - 00:00 - CHERRY
00:00 - 02:00 - SVEN WITTEKIND
02:00 - 03:00 - M.V. PROJECT
03:00 - 04:00 - TOMASH GEE
04:00 - 05:00 - HELLBOY
05:00 - 06:00 - ARTHUR CRAG

SECONDSTAGE :

21:30 - 23:00 - DJEMBA
23:00 - 00:00 - NOVICKI
00:00 - 01:30 - SZKATULSKI & KOSMALSKI
01:30 - 02:30 - NEXY
02:30 - 03:30 - FREEJAY
03:30 - 05:00 - OXIDE

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.