Facebook Google+ Twitter

Swans na OFF Festivalu, czyli kolejne sensacyjne ogłoszenia!

Wygląda na to, że coroczna wizyta w Barcelonie poskutkowała masową inspiracją składem - na Śląsk przyjedzie zestaw znany tym, którzy byli na Primaverze, mocno pożądany u nas nad Wisłą.

 / Fot. SwansNo dobrze, Swans nie tak trudno spotkać w Polsce - przez ostatnich kilka lat co jakiś czas wybuchała kolejna sensacyjna wieść o ich przyjeździe. Ale zestaw Suicide i Swans - te dwa zespoły wystąpią w Dolinie Trzech Stawów w tym roku - to kopia ubiegłorocznej propozycji na Primaverze. Żeby nie było, fantastycznej, tu z resztą odsyłam do swoich relacji z festiwalu. Nie mam wątpliwości, że wzbudzą oni wielki zachwyt.

Nad Morzem Śródziemnym nie zabrakło też Kurta Vile, ale tego nie miałam okazji widzieć - choć coś mi podpowiada, że i on wywoła rewolucję. Tak, termin singer-songwriter został już przez wszystkich odmieniony przez każdy z przypadków po stokroć i kolejny chłopak z gitarą ma coraz bardziej pod górę, ale Kurt jest wyjątkowy. Ma to coś, co sprawia, że wrzucona na pętlę płyta nie nudzi nawet po kilku dniach.


Miejmy też nadzieję, że Battles tym razem dojadą do nas i usłyszymy na żywo ekscytujące, matematyczne kompozycje zespołu. Do składu dołączono także Spectrum, czyli Petera Kembera ze Spiritualized w jednej z muzycznych inkarnacji, Baxter Dury, syn znanego szczególnie w latach 70. i 80. Iana, chwalony przez niebiosa za jakość nowej płyty "Happy Soup", wreszcie elektronikę reprezentowało będzie dziecię Spectrum Spools (i to chyba wystarczająca reklama dla tych, którzy lubują się w zdigitalizowanych eksperymentach) - Container. Sami się przekonajcie, co to - ani to techno, ani dubstep, raczej jakaś przedziwna, zdeformowana taneczna wizja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.