Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23828 miejsce

"Sweet Chic Club" w Teatrze V6 czyli burleska w Łodzi [Wideo]

"Sweet Chic Club" to tytuł przedstawienia, które w zeszły weekend premierowo zobaczyły osoby przybyłe do łódzkiego Teatru V6. Zapraszam do obejrzenia wideorelacji.

Sweet Chic Club / Fot. Teatr V6Łódzki Teatr V6 po raz kolejny zaserwował przedstawienie, które powoduje, że widz nawet na chwilę nie zamknie oczu, aby nie stracić choćby sekundy tego widowiska.

Autorem przedstawienia jest Tomasz Filipiak, człowiek specjalizujący się w pokazach, które powodują wstrzymanie oddechu. Udowodnił to realizując "Aquariusa", gdzie praktycznie nie ma dialogów i widz skupiony jest na pokazach akrobatycznych na bardzo wysokim poziomie.

Tym razem autor zaprezentował historię, która mogła się wydarzyć praktycznie w każdym dużym mieście. Pewna młoda, ambitna dziewczyna trafia do opustoszonego lokalu w centrum miasta i postanawia pomóc zgorzkniałej, zmęczonej życiem właścicielce odbudować świetność klubu.

Zapewne domyślacie się jakie jest zakończenie, ale to dobrze. Dzięki temu będziecie mogli skupić się na zmysłowym tańcu, podskokach, przewrotach, bijatykach i innych pokazach akrobatycznych. Na scenie dumnie prężą się zarówno mężczyźni jak i kobiety. Często trudno podjąć decyzję, w którą stronę patrzeć, bo tyle się dzieje.

Jeśli jeszcze kogoś nie przekonały te słowa, to z całą pewnością zrobi to informacja, że autorką choreografii jest znana z programu "You Can Dance - Po Prostu Tańcz" Natalia Madejczyk.

Zapraszam do obejrzenia wideorelacji z pokazu premierowego:


Oto pełny spis osób dzięki którym postało to wspaniałe widowisko:
Tomasz Filipiak – producent i autor scenariusza , inscenizacja
Robert Lewandowski – muzyka
Natalia Madejczyk – choreografia
Olga Lipska - asystent choreografa
Marek Ślosarski - opieka reżyserska
Bogumiła Krajewska – teksty piosenek i dialogi
Anna Krawczyk – kostiumy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.