Facebook Google+ Twitter

"Świadectwo kamieni"- wystawa fotografii w Zamościu

W miniony piątek w Galerii Fotografii "Ratusz" została otwarta kolejna, już 520 wystawa zorganizowana przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne i jak zwykle zgromadziła liczną rzeszę miłośników fotografii.

Otwarcie wystawy. / Fot. Tadeusz KowalskiJest to wystawa Fotograficznej Grupy Twórczej Foto-Quortet pod tytułem "Świadectwo Kamieni".
Autorzy przedstawili kilkanaście świetnych, w większości czarno-białych fotogramów, ukazujących inne spojrzenie na kamień.

Foto-Quortet powstał w 2007 r. w Lublinie. Założyli go: Andrzej Borowiec i Tadeusz J. Chmielewski, którzy do współpracy zaprosili Jarosława Bartoszka. Czwartym członkiem kwartetu jest za każdym Niewielka sala Galerii "Ratusz" wypełniona była po brzegi. / Fot. Tadeusz Kowalskirazem ktoś inny. Na poczatku 2011 r. zrezygnował z udziału w Grupie Jarosław Bartoszek, a na jego miejsce dołączył Tomasz Grzyb z Radomia.

Tym razem Gościem Honorowym wystawy jest "ikona" zamojskiej fotografii i Prezes Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego p. Stanisław Orłowski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

w tekście mamy "Foto-Quortet" zaś w zielonych zakładkach na dole sttrony "Foto-Qortet"
chyba gdzięś jest ERROR

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.