Facebook Google+ Twitter

Świadkowie "Gazety Polskiej"

Tomasz Sakiewicz powiedział, że do "Gazety Polskiej" zgłosiły się osoby, które widziały dokumenty świadczące na niekorzyść sekretarza programowego TVN Milana Suboticia. Gazeta zarzuca mu współpracę z WSI i zapowiada dalsze publikacje.

- Pojawiły się osoby, które pod swoim nazwiskiem potwierdzą w sądzie, że widziały materiały wskazujące na to, że Milan Subotic wspólpracował z WSI - powiedział w radiowej "Trójce" - redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz
Sakiewicz powiedział również, że osoby te nie są z kręgu Komisji Weryfikacyjnej, ale miały prawo je widzieć, czyli nie obejmowała ich tajemnica państwowa. Potwierdził, że gazeta dysponuje 100 proc. dowodami na współpracę Suboticia z WSI.
Sakiewicz zapowiedział dalsze publikacje zarówno w tej jak i innych sprawach.
- Myślę, że TVN się nie rozczaruje - twierdzi Tomasz Sakiewicz, odnosząc się do wypowiedzi przedstawicieli stacji, którzy żądają okazania dowodów potwierdzających tezy Gazety Polskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"[..] Sakiewicz powiedział, że do "Gazety Polskiej" zgłosiły się osoby, które widziały dokumenty [..]". Lepper na swojej dzisiejszej konferencji prasowej też powiedział, że w Samoobronie pojawił się człowiek, który "widział dokumenty", w których p. Maksymiuk jest "TeWu" (oczywiście zaraz było dementi)... Podobno, jak "widać", wszędzie krążą jacyś tajemniczy ludzie i... donoszą :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.