Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12181 miejsce

Świadkowie Jehowy na kongresie regionalnym w Rzeszowie

31 lipca 2015 roku w rzeszowskiej Hali na Podpromiu rozpocznie się trzydniowy kongres Świadków Jehowy. Myśl przewodnia całego programu brzmi: "Naśladujmy Jezusa!". Wydarzenie zgromadzi ponad 5 000 uczestników.

Świadkowie Jehowy na kongresie w Rzeszowie / Fot. Szymon TarandaPaweł Antosz z Działu Kontaktu z Mediami mówi: "Jezus, założyciel chrystianizmu, jest uważany za najbardziej wpływowego i znaczącego ze wszystkich ludzi. Jako chrześcijanie, Świadkowie Jehowy są głęboko przekonani, że jest on dla nas wzorem do naśladowania. Podczas kongresu pod hasłem ‚Naśladujmy Jezusa!’ rozważane będą biblijne relacje o jego życiu. Uwypuklone zostaną praktyczne korzyści, jakie z jego przykładu i nauk może odnieść każdy człowiek — bez względu na pochodzenie, styl życia czy wyznawaną religię. Jednym z najważniejszych punktów programu będzie przemówienie kluczowe, zatytułowane: ‚‛W nim są skryte wszelkie skarby mądrości’’. Zostanie ono wygłoszone w piątek przed południem. W niedzielę zaś, o 11:20 wygłoszony zostanie wykład biblijny zatytułowany "W jaki sposób Jezus Chrystus zwycięża świat?". Na naszym kongresie wygłoszonych zostanie prawie 50 przemówień, będą też wywiady, scenki i filmy - wszystko to ma pokazać, jak naśladować Jezusa w codziennym życiu".

Program trzydniowego kongresu w Rzeszowie rozpocznie się 31 lipca 2015 roku o godzinie 9:20. Przewiduje się, że z biblijnych pouczeń w Hali na Podpromiu skorzysta jakieś 5 000 osób. Świadkowie Jehowy w Polsce planują zorganizować 33 kongresy w 27 miastach w 4 językach. Na całym świecie w przeszło 115 000 zborów działa ponad 8 200 000 Świadków Jehowy.

Program kongresu można znaleźć w serwisie internetowym Świadków Jehowy: www.jw.org.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wiara najlepiej zapełnia dzisiaj stadiony?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.