Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1487 miejsce

Świat oczami hipnotyzera. Wywiad z Władysławem Kiślem

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-03-12 02:28

Rozmowa z Władysławem Kiślem, doświadczonym hipnotyzerem. Zobaczcie świat oczami tego niezwykłego człowieka!

Hipnoza dla czytelników "Pudelka". / Fot. hipotyzer.comPatryk Popławski: Więc jak to jest z tą hipnozą? Ile w niej magii, a ile psychologii?

Władysław Kisiel: nie ma tu ani magii ani psychologii. Hipnoza, albo poprawniej relaksacja, to nasz trzeci naturalny stan świadomości. Po czuwaniu i śnie jest właśnie ona. Każdy z tych stanów świadomości ma dostęp do innego rodzaju informacji istniejącej we wszechświecie. Dla porównania: inaczej nasz świat widzi człowiek, a zupełnie inaczej ogląda go nietoperz.
Jednak zarówno my jak i nietoperz widzimy go rzeczywiście.

Ludzie często podają w wątpliwość skuteczność takich sesji hipnotycznych. Z czego to Pana zdaniem wynika?


O co konkretnie chcesz zapytać? O regresję czy o leczenie?

Mam na myśli leczenie oczywiście.


Nasza świadomość jest bardzo plastyczna. Gebels robił ze świadomością Niemców praktycznie to, co chciał, a teraz inni manipulują nami tak, aby odebrać nam prawo do naturalnego i poprawnego myślenia, i niestety to im się udało. Ludzie wierzą w to, co im wielokrotnie powtarzano i są całkowicie odporni na naukę płynącą z doświadczenia własnego, jak i na naukę płynącą z obserwacji. Patrzą i nie widzą. Chodzą do przychodni niemal codziennie i widzą tam tych samych ludzi leczących od lat te same choroby i nie zastanawiają się, dlaczego tak jest, dlaczego dotąd nie zostali wyleczeni skoro mamy do czynienia z tak nowoczesną medycyną. Dlaczego ten reumatyzm czy ta astma ciągle jest? Nie zadają sobie takich pytań, bo zostali pozbawieni możliwości myślenia.

A co zmieniłoby poznanie odpowiedzi na te pytania?


Jeżeli dowiesz się, co powoduje choroby, poznasz pierwotną przyczynę i wówczas możesz zrobić coś, aby usunąć ten powód. Natomiast jeśli nie odkryjesz przyczyny, to na pewno nie pozbędziesz się problemu, a leczenie będzie tylko sztuką dla samego leczenia, bez żadnych skutków.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.