Facebook Google+ Twitter

Świąt otulonych ciepłem rodzinnym

Życzę Zespołowi Redakcji Wiadomości24 oraz wszystkim czytelnikom. Ostre sianko, twardy żłobek, zimna stajenka nabrały dla nas nowych wartości, blasku i ciepła. Ty to sprawiłeś przez swoje Narodzenie.

Zdjęcie w moim ogrodzie. Dzielę się z Wami przeglądającymi tę stronę tym opłatkiem. Pozdrawiam / Fot. Justyna BartkowiakPrzyjmijcie Jego radość, ufność, pokój serca, wiarę, nadzieję i miłość. W oczekiwaniu dla wszystkich czeka nas...

Nadzieja
na życzenia co się spełnią
na miłość co ludzi zmienia
na dobro co zło zwycięży


Już niedługo zasiądziemy przy wigilijnym stole, gdy zabłyśnie pierwsza gwiazda na niebie. Wybrany z nas odczyta Pismo Święte. Złożymy sobie życzenia dzieląc się opłatkiem.

Ze smakiem spożyjemy wigilijne potrawy: karpia, kluski z makiem itd. Po kolacji odwiedzi nas gwiazdor i rozda każdemu kto był grzeczny przez cały rok świąteczne prezenty, które w pośpiechu rozpakujemy. Później wszyscy zaśpiewamy kolędy.

Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe jak ten jeden
wigilijny wieczór.


Posłuchaj:Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Wszystkiego co najlepsze Justyno...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdecznie Dziękuję. Oby Ci się spełniło to czego pragniesz. I oby wszystkim wzrosło zapotrzebowanie na miłą i ciepłą atmosferę rodzinną. Gdy się czegoś mocno pragnie, to i dąży się, aby to osiągnąć. A do osiągnięcia miłej i ciepłej atmosfery, tak niewiele potrzeba. Nie trzeba ponosić żadnych nakładów finansowych. Wystarczy tylko - Dobra Wola.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za chwilkę 12.00 Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.