Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6444 miejsce

Świat tatuażu Lisy

Każdy umysł to Puszka Pandory pełna planów, pomysłów, pragnień, fantazji, pasji, fetyszy, stworzeń i nieskończonych światów przygód. Większość z nich uwięziona jest w nas, ujawniając się tylko w snach i marzeniach. Wcale nie musi tak być.

Modyfikacja starego tatuażu / Fot. Lisa Mitrokhin-GoinsKażdy człowiek jest wyjątkowym, odrębnym od innych osób uniwersum. Każdy umysł to Puszka Pandory pełna planów, pomysłów, pragnień, fantazji, pasji, fetyszy, stworzeń i nieskończonych światów przygód. Większość z nich uwięziona jest w nas, ujawniając się tylko w snach i marzeniach. Wcale nie musi tak być! Wszystkie te pomysły przebijają się przez mury w naszych głowach, krzyczą za wolnością, chcą być ujrzane. Opisujemy je, nadajemy im formę w każdy możliwy sposób. Staramy się o nich rozmawiać, piszemy o nich, szkicujemy je i rzeźbimy. Niestety, większość z nas poddaje się, ponieważ na drodze staje życie wraz z codziennymi problemami, a ta najważniejsza i najbardziej intymna część nas zostaje zepchnięta na dalszy plan. Z upływem czasu robi się wyblakła, traci swoją wyrazistość i barwy.

Moim zadaniem jest pomóc ci w wizualizacji tego świata, przywróceniu go do życia i skupieniu uwagi właśnie na nim. Po latach poszukiwań najlepszych dróg do osiągnięcia mojego celu odkryłam, że najbardziej intymnym i trwałym sposobem zachowania tego świata jest tatuowanie. W końcu te stworzenia są twoje, mieszkają w twojej głowie, więc logiczne wydaje się, że gdyby same mogły o tym zadecydować, wypełzłyby na twoją skórę. A gdy już się tam znajdą, wówczas stają się twoimi towarzyszami, rozwijają się i zmieniają się wraz z tobą. Doświadczają tego samego co ty i już nigdy nie zagrozi im niebezpieczeństwo bycia zepchniętym na zakurzone półki twojego umysłu czy zapomnienia.

Twój pierwszy tatuaż

Twój pierwszy tatuaż jest… wyjątkowy. To niezwykłe doświadczenie wypełnione wątpliwościami, niepokojem, podnieceniem i milionem intensywnych emocji. Większość pierwszych tatuaży zostaje wykonanych na bicepsie, kostce czy w okolicach pasa. Większość stanowią wzory niewielkie. I większość ich właścicieli przysięga na własne życie, że to ich jedyny tatuaż. Zwykle reaguję na to pobłażliwym uśmiechem.

Pierwszy kontakt z maszynką do tatuażu


Zwykle pierwsze dotknięcie igły jest niepokojącym uczuciem, ale twój mózg szybko przeskanuje dostępny zakres emocji i wrażeń, a następnie w ciągu kilku sekund zdasz sobie sprawę z tego, że nie jest to tak bolesne, jak sądziłeś. Często wykonywanie tatuażu wiąże się z dziwacznie przyjemnymi odczuciami.

Dbanie o tatuaż

Genialny artysta z Nowego Jorku, autor wzoru na moich plecach, zawsze powtarza: "tatuaż sam się zagoi, ty tylko wystrzegaj się słońca". Jest w tym wiele prawdy. Tatuaż zagoi się sam, ale są pewne wskazówki, których warto przestrzegać. To proste porady, dzięki którym tatuaż zagoi się bez problemów, nie będzie blizn ani konieczności poprawiania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zawsze chciałam mieć tatuaż, ale nigdy się nie zdecydowałam :|

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.