Facebook Google+ Twitter

Świat wokół nas coraz bardziej zafałszowany, parszywy

Fałszywy wnuczek, proszek do prania, masa jajeczna. Fałszywy dentysta, kadrowiec, przewoźnik, sprzedawca leczniczych aparatów masujących i koców. Podrobiony podpis pod „naszym” kredytem, certyfikat o wygranej Mercedesa.

 / Fot. Archiwum Ministerstwa Finansów- Ostrzegamy przed wiadomościami SMS, które rozsyłają podmioty wykorzystujące popularność Narodowej Loterii Paragonowej, aby wyłudzić pieniądze – czytamy na stronie Izby Skarbowej w Warszawie.

Organizatorzy loterii oraz administracja podatkowa informują, że nie rozsyłają wiadomości SMS o treści:

„NARODOWY KONKURS PARAGONOWY. Dzwoniliśmy, gdyz masz SZCZESLIWY PARAGON i możesz zamienic go na ZWROT KWOTY 500ZL! TERAZ ZA DARMO odpisz: AC na 60177"

Organizator Narodowej Loterii Paragonowej, przypomina, że w dniu losowania wysyła do zwycięzców e-maila, a następnego dnia kontaktuje się telefonicznie.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma uświadomić Polakom, jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego i promować uczciwą konkurencję między przedsiębiorcami.

Wyniki losowania są dostępne na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ja głupi rejestrowałem paragony zakupowe a samochód w loterii paragonowej wygrała kumpela minister z rządu pisu.Już nie nabiorą mnie na żadne "szczytne cele".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.