Facebook Google+ Twitter

Świąteczna akcja na rzecz bytomskich placówek opiekuńczych

Ostatnie dni starego roku były okazją do podsumowania świątecznej akcji, jaką firma Sharp Elektronics Poland przeprowadziła w Bytomiu wraz z trzema placówkami opiekuńczo-wychowawczymi.

Na czwartkowym spotkaniu w Bezpiecznym Domu, od lewej wiceprezydent Bytomia Mariusz Wołosz, przedstawiciel firmy Sharp Marek Hus, rzecznik magistratu Katarzyna Krzemińska-Kruczek, prezydent Piotr Koj i dyrektor placówki Teresa Głuch. / Fot. Piotr A.JeleńFirma Sharp, stosując politykę CSR (Corporate Social Responsibility), czyli społecznej odpowiedzialności biznesu, tym samym zaakceptowała koncepcję zarządzania firmą mającą wpływ na jej działania na środowisko lokalne.

Biznes odpowiedzialny społecznie jest czymś więcej niż przestrzeganiem prawa, dostarczaniem dobrych produktów i usług czy zachowaniem etyki w relacjach z klientami. Jest to filozofia działania polegająca na dobrowolnym zaangażowaniu się firmy w życie społeczności lokalnej i wspieraniu jej rozwoju, podnoszeniu poziomu życia i zadowolenia.

Stąd też firma hołdując wspomnianej zasadzie stara się podejmować jak najwięcej akcji z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, przyjmującej różne formy, a tak jak w przypadku bytomskich placówek opiekuńczo-wychowawczych wykonania kartek świątecznych.Tego typu kartki były dziełem wychowanków z placówki przy ulicy Wrocławskiej / Fot. Piotr A.Jeleń

Kartki świąteczne wykonane przez bytomskich wychowanków trafiły z życzeniami do różnych instytucji, osób prywatnych, i to nie tylko w kraju. Wszelkie potrzebne materiały do wykonania kartek dostarczył organizator imprezy. Nie jest wykluczone, iż podobne akcje zostaną przeprowadzone także i w tym roku.

Nagroda dla bytomskiego Bezpiecznego Domu za współpracę z Sharpem / Fot. Piotr A.JeleńW bytomskiej akcji świątecznej wzięły udział trzy bytomskie placówki : Dom Dziecka Nr1 im. Jana Pawła II z dzielnicy Miechowice, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Szansa dla Dziecka" ze Stolarzowic oraz Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Bezpieczny Dom" mieszczącej się przy ulicy Wrocławskiej 46.

Prezydent Piotr Koj w pokojach wychowanków. / Fot. Piotr A.JeleńNagrodami dla wykonawców kartek świątecznych był sprzęt rtv, telewizory, wieże stereofoniczne z odtwarzaczami i kolumnami, a także odbiorniki radiowe.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Piękny gest.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.