Facebook Google+ Twitter

Świąteczna iluminacja stolicy już w sobotę

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2013-12-02 18:12

7 grudnia Trakt Królewski, Stare i Nowe Miasto, skwery, place i kilka warszawskich ulic znajdujących się po obu stronach Wisły rozświetlą świąteczne dekoracje.

zdjęcie ilustracyjne / Fot. Wikipedia/By Panek (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0-2.5-2.0-1.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)Świąteczna iluminacja po raz piąty rozświetli stolicę 7 grudnia.

Najważniejszym punktem tego wieczoru będzie rozpalenie 27 metrowej choinki na placu Zamkowym. Dokona tego Mikołaj, który przybył już dzisiaj z Laponii. Nie zabraknie też świątecznych kolęd i piosenek. Będzie można również podejrzeć elfy i pomocników Mikołaja, którzy będą ciężko pracować w weekend tuż obok w fabryce.

Na zakończenie imprezy, z placu Zamkowego przez Krakowskie Przedmieście, aż do ronda de Gaulle'a, przejedzie w barwnej paradzie Mikołaj. Mogą do niego dołączyć wszyscy chętni warszawiacy i turyści.

Oprócz Traktu Królewskiego i placu Zamkowego dekoracje będzie można podziwiać także na Rynku Starego i Nowego Miasta, na placach: Trzech Krzyży i Grzybowskim, w Alejach Ujazdowskich, na Emilii Plater, w Wilanowie, na ulicy Francuskiej i Ząbkowskiej.

Iluminację przygotowuje Stołeczna Estrada.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.