Facebook Google+ Twitter

Świąteczne gadżety ze świata rozrywki

Na rynku nie brak drobiazgów, dzięki którym można się można się zrelaksować i zapomnieć o trudach codzienności. Zróbmy przegląd gadżetów ze świata rozrywki!

Lornetka / Fot. http://sxc.hu/Lornetka - idealny prezent dla fana rozrywki, zwłaszcza gdy na koncercie siedzi w sektorze znacznie oddalonym od sceny. Dzięki niej, bez przeszkód, będzie mógł obserwować swoich ulubionych idoli. Choć dobra lornetka to koszt od 400-1000 złotych, kupić ją jednak warto! Posłuży na długo i jest prezentem uniwersalnym. Możną ją zabrać nie tylko na koncert, ale także i na inne imprezy. Satysfakcja gwarantowana, mimo że gadżet to bardziej dla panów, aniżeli dla pań.

Bilety na koncert, festiwal - wbrew pozorom bilet na imprezę rozrywkową to niekoniecznie łatwy do zdobycia prezent. Różnorodność cenowa ( koszt od 100-800 złotych) sprawia, że nie zawsze możesz sobie pozwolić na jego zakup. A jeśli już się zdecydujesz, to nie zawsze są wolne miejsca. O wejściówce pod choinkę należy więc decydować ze sporym wyprzedzeniem, bo okazja może uciec nam sprzed nosa. Czasem się nie udaje, więc jeśli i tobie się to przydarzy, to kup komuś bliskiemu płytę, albo koszulkę ze zdjęciem idola (koszt do 100 złotych).To również wyjątkowy prezent, a osoba obdarowana na pewno się ucieszy.

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mają różne upodobania, dlatego ciężko wybrać coś unikatowego spośród gadżetów dostępnych na rynku. Ponoć prezent dla pań kupić łatwiej, bo dla nich wygląd to sprawa priorytetowa. Jeśli pod choinką znajdą rzecz, która niegdyś należała do ich ulubionej gwiazdy, będą zachwycone. Niestety większość tego typu podarunków, to prezenty niezwykle kosztowne i trudne do zdobycia ( koszt nawet do kilkunastu tysięcy złotych). Warto zatem pomyśleć o innym drobiazgu, w zdecydowanie niższej cenie. Pamiętajcie, że najpiękniejszy prezent to ten dany z serca. Równie dobrze więc może być to zaproszenie do kina, albo po prostu płyta z utworami ulubionego wykonawcy.
Liczy się przecież sam gest, a nie wartość materialna.

Więcej informacji: NajlepszeImprezy.eu

O świętach czytaj na www.swieta24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.