Facebook Google+ Twitter

Świąteczne porządki w serwisie

Doszliśmy do ściany. Nie skutkują perswazje, kasowanie komentarzy, otrzeźwiająco nie działa nawet ban. Niebawem włączymy więc ostrzejsze filtry, ale już dziś ostrzegam osoby, którym wydaje się, że mogą bezkarnie nękać Autorów W24. Będziemy zgłaszali przypadki naruszenia prawa i żądali ich ścigania.

Kultura słowa, jasność przekazu, łatwość argumentacji - do niedawna to wyróżniało nie tylko polityczne dyskusje na stronach Wiadomości24.pl. To czyniło różnicę między tym serwisem i innymi miejscami polskiego internetu, gdzie na adwersarzy wylewało się kubły pomyj. U nas można było do niedawna napisać o najbardziej nawet kontrowersyjnych sprawach licząc na wymianę zdań, bez obawy o reakcję w postaci obelg i chamskich zaczepek.

To się zmieniło. Nie chcę odcinać czytelników od możliwości skomentowania tego, co przeczytali w serwisie. Nie pozwolę jednak, by publikowanie w W24 czy korzystanie z uprawnień do kasowania komentarzy, wiązało się z obawą przed napaścią ze strony zaczadzonych nienawiścią wandali.

Prokuratura? Czy nie za ostro? Nie. Tolerowanie bezprawnych zachowań prowadzi donikąd. Jeśli nic z tym nie zrobimy, pozwolimy na zniszczenie czegoś unikalnego w polskiej sieci,a serwis będzie wkrótce przypominał pomazany sprayem miejski, nocny autobus, z którego pasażerowie muszą uciekać, bo kierowca udaje, że nie widzi rozrabiających z tyłu chuliganów.

Jeśli natkniecie się na komentarz Waszym zdaniem naruszający prawo, proszę o screena na adres: t.kowalski@wiadomosci24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Panie Tomaszu, żadne uwagi nie związane z treścią i meritum nie powinny istnieć pod tekstem. A moim zdaniem tylko osoby zarejestrowane powinny mieć możliwość dodawania komentarzy. Od dawna tez wspominam o "łapkach" które - niczemu nie służą: można się odnieść do tekstu, stawiając gwiazdkę lub dodać komentarz.
Lecz to nie użytkownicy portalu powinni o tym decydować lecz jego właściciel.

Komentarz został ukrytyrozwiń
3001
 • 3001
 • 19.12.2010 09:20

Redaktorze Naczelny, to oferta nie do odrzucenia, ochotnik Adam P. zgłosił się ! wolontariusz - inspektor śledczy, gotów ruszyć do akcji.

Łapki mają ogromny sens, bo nabijają otwarcia w serwisie, a niczego nie zmieniają. Komentarz z 20 kciukami na dole, jest tylko na niby ukryty, bo może każdy go zawsze rozwinąć, więc to tylko taka zabawa w kilkanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Z. Mac
 • Z. Mac
 • 18.12.2010 22:41

Komentarz został ukrytyrozwiń
MAC-hu Pichu
 • MAC-hu Pichu
 • 18.12.2010 22:34

Dzień dobry ja z wierszykiem.

Siedzi MAC-iuś na grzędzie
wrogów PiS-u widzi wszędzie
MAC-iusia zbanowali
bo z trollem nie wytrzymywali.

MAC-iuś w Bornym-Sulinowie pisał
i zaliczył też tam bana
Nikt faceta nie chce czytać
więc bruździ od samego rana.

MAC-iuś zajęć innych nie ma
i męczy go umysłowa egzema
Nikt go słuchać nie chce wcale
więc majaczy w paranoicznym szale

Komentarz został ukrytyrozwiń
MAC-ocha
 • MAC-ocha
 • 18.12.2010 21:18

Bredzi pan Panie Mikołaju Adamie Zdzisławie Ryszardzie MAC - p. Pisula jest niezbyt częstym gościem w serwisie, między innymi za sprawą takich, jak Pan. W przeciwieństwie do Pana TFURCZOŚCI, która opierała się na przeklejaniu żywcem gazet miał sensowny język. Kokota Henryka nie widzę od dawna. A od p. Kowalczyk proszę się odwalić, bo daleko Panu do niej jak z Białołęki na Podole.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mikołaj - sądzę ,ze komentarz jest na poziomie osoby , która poprzestała na podstawówce.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam
 • Adam
 • 18.12.2010 21:08

Wszystkie poniższe wpisy świadczą o wyjątkowej kulturze komentatorów. Nie może być inaczej. to ngrono namaszczonych, którym wolno obrażać, byle oni pozostawali nietykalni. Portal stał się kabnałem ściekowym za sprawą J. Kowalczyk, H. Kokota, A. Pisuli i kilku innych, mniej zaangażowanych. To nie jest portal dziennikarstwa obywatelskiego, tylko jak ktoś słusznie napisał "tuba propagandowa" do zwalczania PiS - u, J. Kaczyńskiego i np. tych, którzy domagają się uczciwego śledztwa w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem.
Jedyna nadzieja, że utopicie się państwo we własnej "twórczości" lub Rada Nadzorcza POLSKAPRESSE poświęci temu miejscu odrobinę uwagi.
Dużych zysków z reklam życzę.

http://www.sciaga.pl/tekst/30910-31-biblijny_adam_i_mityczny_prometeusz_dwa_przyklady_buntu_przeciw

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&v=92U6OnVZG3U

POSPRZĄTAJCIE NAJPIERW PO SOBIE!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Popieram!!!!! Podpisuję się czterema kończynami! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 18.12.2010 20:45

Hm...Kierkegaard podobno powiedział kiedyś, że ludzie domagają się wolności słowa, jako rekompensaty za wolność myślenia, której rzadko używają. Coś w tym jest. Jako, że jestem tutaj "nowy", więc cieżko mi się wypowiadać, ale co tam ;) Nie wiem, czy mnożenie zakazów cokolwiek da. Faktem jest, że większośc komentarzy w sieci to stek ścieków, wylewanych przez ludzi mających problem tak z ortografią jak i chyba własną samooceną. Co do informowania prokuratury, jeżeli jakiś komentarz się do tego kwalifikuje, to jak najbardziej tak. W końcu od tego są. Natomiast trzeba uważać na jedno - żeby niechcący nie wprowadzić cenzury. A te wszystkie trolle, ci którzy nie mają na tyle jaj, żeby podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem, tylko anonimowo plują na innych - cóż, po prostu trzeba ich ignorować. Bo to, że część ludzi zeszła na psy (przepraszam wszystkie pieski) nie znaczy, że inni muszą zacząć szczekać

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cenzura nic tu nie da, jedynym sposobem jest ignorowanie komentarzy naruszających dobre obyczaje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.