Facebook Google+ Twitter

Świąteczne pozdrowienia z Niemiec dla Wiadomości24.pl

W Niemczech niestety odwilż. Nawet na południu. Niemcy jednak nie siedzą w domach za stołami, nie biesiadują. Okres świąt w większości spędzają aktywnie. Czy są gorsi? Zdrowsi z pewnością. No cóż, co kraj, to obyczaj. Pozdrawiam wszystkich!

1 z 3 Następne zdjęcie
Zdjęcie: To obrazek sprzed 4 dni. Dziś w Niemczech niestety odwilż. Temperatura sięga 20 stopni. Pogoda jak w Wielkanoc. Szkoda! Wszystkim skupionym wokół W24 życzę wielu radosnych świątecznych chwil! Fot. Halina Krüsch Czopowik
To obrazek sprzed 4 dni. Dziś w Niemczech niestety odwilż. Temperatura sięga 20 stopni. Pogoda jak w Wielkanoc. Szkoda! Wszystkim skupionym wokół W24 życzę wielu radosnych świątecznych chwil! Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

U nas Izo, nie tylko plusowa, wysoka temperatura, ale także wiosną zapachniało. Trawa się zieleni aż... w sercu maj. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pozdrawiam również plusową temperaturą z Frankfurtu. :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aaaa... a jak tak, Basiu, to mamy wpływ. Ale, jak się pewnie domyślasz, nie o taki - globalny - wpływ na pogodę mi chodziło. Proszę, pozdrów ode mnie swoją sąsiadkę. Bardzo lubię patrzeć na starsze, "ruchliwe" osoby. U mnie podziwiam zawsze 70-latka, który śmiga na wrotkach ulicami miasta. A jak jest przy tym fajnie, sportowo ubrany? Ha, widok wspaniały. Dla takich osób starość nie jest straszna... I o to chodzi! A na to akurat każdy z nas - w dużej mierze - ma wpływ. Nie siedzieć w domu, nie objadać, nie gnuśnieć, nie narzekać. Ruszać się. Pozdrawiam!

@Andrzej Szelbracikowski
Ja też wolę szopki na żywo:))) Zawsze wolałam. A nie lepiej po lesie sobie rowerem pojeździć? Tam z pewnością ani sól, ani szkło się nie czai. Pozdrawiam także!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Owszem. Mamy wpływ na pogodę. Ocieplenie klimatu jest naszym udziałem. a w konsekwencji pogoda jaka jest , jest również pod wpływem naszej działalności... a więc mamy na nią wpływ, choć nie bezpośredni. A co do rowerów i biegania, to koło mnie, bez względu na termometr i jego słupek 80 letnia sąsiadka dosiada swojego dwukółka.
Ja taka odważna nie jestem... Mimo wiosennych temperatur śniegu jeszcze dużo nawet na 600 m n.p.m. Wieczorem jednak są przymrozki i ślizgawka ja"marzenie", za to na jeziorach wieje 90 km/h i wyjęli swój sprzęt windsurfiarze zachwyceni takim prezentem bożonarodzeniowym. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja wolę te "sportowe szopki" w biegu, od tych "na żywo" na stojąco :)) Nie muszą ludzie stać w sklepach za kiełbasą, to STOJą...w szopce! Ech, szkoda gadać!

Z jazdą na rowerze, także ostrożnie... Co prawda śniegu nie ma, ale jest "produkcyjna" sól na jezdniach, która wbija się w opony! A pod płachtami starego śniegu, czai się rozbite szkło! W Hamburgu + 11 'Celz
Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tutaj corocznie odbywa się Międzynarodowy Mountain Bike Maraton, więc jeżdżących na rowerach jest bardzo dużo. Jedni czynią to dla treningu, inni tylko - i aż - dla zdrowia. Spróbuję znaleźć wspomnianą galerię. Także pozdrawiam... i do świętowania marsz! :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pogoda zaskakuje. Już wieczór a temperatura nadal ok. +18 stopni. W lesie po południu nie było już śladu po śniegu. Tak ciepło w Boże Narodzenie jeszcze nie było.
Moje świąteczne pozdrowienia są nadal aktualne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.