Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7478 miejsce

Świąteczne spotkanie wrocławskich autorów

W świątecznej atmosferze odbyło się kolejne spotkanie wrocławskich autorów Wiadomości24.pl. Tym razem frekwencja dopisała. Były poważne rozmowy, były żarty, było w końcu emocjonujące losowanie i prezenty. I aż żal było wychodzić...

Od lewej: Bartosz Senderek, Elżbieta Świączkowska, Katarzyna Błochowiak, Barbara Pośledniak, Łukasz Wolski, Jarosław Jakubczak, Przemysław Bąk / Fot. Pani barmankaNa pomysł Przemka Bąka, by zorganizować świąteczne spotkanie we Wrocławiu, odpowiedziało dość liczne grono osób. Przy okazji, wielkie podziękowania dla redakcji, która pomogła w przekazywaniu ważnych informacji autorom z Wrocławia. Po początkowych problemach związanych z miejscem spotkania, padło ponownie na Mexico Bar, który stanie się pewnie stałym miejscem naszych imprez.

Tradycyjnie pierwsza na miejscu była Elżbieta Świączkowska oraz ja. Nie zdążyliśmy jednak dobrze się rozgościć, a naszym oczom ukazał się Jarosław Jakubczak i Bartosz Senderek. Ela Kasia, jej piękny uśmiech i prezent. / Fot. Jarosław Jakubczakmiała nadzieję, że nie będzie jedyną kobietą na tym spotkaniu. Jej oczekiwania wnet spełniła Katarzyna Błochowiak, która w Mexico pojawiła się jako piąta. Następnie przybył Przemek Bąk, który tak naprawdę okazał się Mikołajem (choć dość podejrzanym). Jako ostatnia swoją obecnością zaszczyciła nas Barbara Pośledniak.

Basia, wchodząc do lokalu i spoglądając na naszą grupę, miała prawo przez chwilę zastanawiać się, czy to naprawdę spotkanie dziennikarzy obywatelskich. Cztery osoby spoglądające na piątą, która obwija się szalikiem i wyprawia z nim przedziwne manewry. W dodatku wszystko dokumentowane przez ostatniego uczestnika tego dziwnego procederu. Spoglądając jednak na aparat Jarka, nie można było mieć już wątpliwości. To oni!

Jarek i Łukasz potwierdzają, że spotkanie było bardzo udane. / Fot. Elżbieta ŚwiączkowskaRoześmiane towarzystwo próbowało rozwiązać zagadkę Eli Świączkowskiej, która polegała na zawiązaniu szalika na supeł, trzymając rękoma jego dwa końce i nie mogąc ich ani na moment puścić. Panowie obrali metodę wykręcania dłoni, natomiast panie próbowały okręcać szalik wokół siebie. Wszystko bez powodzenia... Logiczną zagwozdkę rozwiązał Przemek, który sposób na zawiązanie szalika poznał już wcześniej. Ku zdziwieniu wszystkich, była ona niezwykle prosta. Serdecznie polecamy tę zabawę wszystkim autorom i czytelnikom!

Każdy z autorów opowiedział pokrótce o sobie: dlaczego akurat dziennikarstwo, jak trafił na Wiadomości24.pl, jak długo jest w serwisie. Clou naszych wypowiedzi to fakt, że wszyscy w Bartek w walce z szalikiem... / Fot. Jarosław Jakubczakdziennikarstwo wkładamy pasję, co daje nam przewagę nad wieloma zawodowymi żurnalistami. Rozmawialiśmy też sporo o samym serwisie. Razem z Jarkiem zauważyliśmy, że przydałaby się możliwość dodawania komentarzy dla niezarejestrowanych osób.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

Temat ręczniczka też się przewijał wczorajszego wieczoru- a raczej odwijał.....:)))

następnym razem proszę dzwonić!

No!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chwilę mnie tu nie ma i widzę, że wszystkiemu nagle winny Jarek;-)

Protestuję- nikogo nie chciałem spić, przez chwilkę tylko zapomniałem, że Basia nie pije alkoholu:-).

Pierwszy musiał opuścić nas niestety Łukasz, bo później nie miał transportu do domu, następnie odprowadziliśmy Elę, a podczas dalszej drogi, pojawił się spontaniczny pomysł wypicia jeszcze jednego piwka. Elu, następnym razem będziemy dzwonić, bez względu na późną porę. Słuszny "ochrzan" od Eli należy nam się jednak wszystkim, nie tylko Jarkowi:-) -mogliśmy zadzwonić i poinformować, że jeszcze coś się "urodziło". Najwyżej, wyrwalibyśmy Elę z wanny w ręczniczku na głowie;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hihi:) Było wesoło. Pozdrowienia dla całej ekipy. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trudno Jarku...musimy widać porozmawiać poważnie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • B P
  • 23.12.2009 19:45

Dokładnie i nawet chciał mnie spić ;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pretensje do Jarka.
On nas siłą wyciągnął! :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

no ładnie... to trzeba było zadzwonić...znowu sie umawiacie beze mnie :((

Komentarz został ukrytyrozwiń

Elu, wspomniałem tylko raz, a Wy z tego zrobiliście aferę... :P
Przecież wcale się nie chwaliłem, ze mam z nią zdjęcie na n-k. :D
A jak Ty poszłaś, to my jeszcze na piwo skoczyliśmy... ;)

Do domu wróciłem po trzeciej, a na 7 do pracy.
Ciężko dziś było... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj Przemek ,Przemek....zgadzam się - nie mówiłeś tylko cały czas wspominałeś....

Łukasz...no przecież mówię,ze możemy ten temat kontunoować w styczniu- zbieraj materiały:)))

A jak poszedłeś - to się dopiero działo!!! I ta nocna wyprawa na Grunwald!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też byłbym przeciw!
Przemku, raz?:D Raz ale przez 3 godziny:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.