Facebook Google+ Twitter

Świąteczne spotkanie z rodziną Małyszów. CH Gemini Park zaprasza

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-12-22 13:46

23 grudnia, już w bożonarodzeniowym nastroju, Gemini Park zaprasza na świąteczne spotkania z Izą i Adamem Małyszami. Jeden z najbardziej znanych polskich sportowców, pochodzący z pobliskiej Wisły, mówił wielokrotnie w wywiadach, że święta Bożego Narodzenia wspomina jako „(...) jedne z najpiękniejszych momentów w życiu, kiedy to całą rodziną spotykali się wszyscy u babci, wspólnie ubierali wielką choinkę i z utęsknieniem wypatrywali pierwszej gwiazdki”.

23 grudnia, już w bożonarodzeniowym nastroju, Gemini Park zaprasza
na świąteczne spotkania z Izą i Adamem Małyszami. Jeden z najbardziej znanych polskich sportowców, pochodzący z pobliskiej Wisły. mówił wielokrotnie w wywiadach, że święta Bożego Narodzenia wspomina jako „(...) jedne z najpiękniejszych momentów w życiu, kiedy to całą rodziną spotykali się wszyscy u babci, wspólnie ubierali wielką choinkę i z utęsknieniem wypatrywali pierwszej gwiazdki”. Gemini Park nie może co prawda zagwarantować mrozu i śniegu, które lubi mistrz, ale zapewni świąteczny wystrój i serdeczną atmosferę.

Dzień z rodziną Małyszów rozpocznie się o godz. 10 od konferencji prasowej poświęconej sportowej drodze Adama Małysza od skoków narciarskich do Rajdu Dakar. Gospodarzem konferencji będzie Rafał Sonik. Dwie godziny później, o godz. 12 mistrz spotka się z fanami. Będzie czas na autografy, życzenia i rozmowę
o przeszłości i sukcesach w sportach zimowych oraz o przyszłości: planach, nadziejach, wyzwaniach i marzeniach.

Takim spełnionym marzeniem dla znanego sportowca, który po ostatnim skoku w karierze 26 marca w Zakopanem zamienił narty na samochód, jest debiut w 34. edycji Rajdu Dakar. Adam Małysz, reprezentujący RMF Caroline Team, wystartuje z numerem 372 na Mitsubishi Pajero. Jego celem jest „przeżyć przygodę i dojechać do mety”. W jednym z wywiadów mówił: „Start w Dakarze jest dla mnie nie tylko olbrzymim wyzwaniem, ale również spełnieniem marzeń i możliwością sprawdzenia samego siebie. Do tak wyczerpującego maratonu można się przygotować technicznie i fizycznie, ale dopiero na trasie rajdu będziemy mogli ocenić, jak radzimy sobie w ekstremalnych sytuacjach”. W spotkaniu weźmie udział również Rafał Sonik, prezes Gemini Park, który trzykrotnie brał udział w Rajdzie Dakar i pierwszego stycznia wystartuje w jego kolejnej edycji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.