Facebook Google+ Twitter

Świąteczne życzenia...

"Skąd to zamieszanie, skąd taki ruch dziś za oknem jest? Przecież świat wczoraj jakby spał...".

Plik umieszczony jest w Wikimedia Commons, repozytorium wolnych zasobów projektów Fundacji Wikimedia. / Fot. WikimediaCzytając fragment tekstu piosenki Kayah stwierdzam, że to absolutna prawda. Na kilka dni przed świętami ciężko było przejechać autem w pobliżu centrów handlowych nie mówiąc już o zaparkowaniu. Dziś cała krzątanina przeniosła się do domowych kuchni, w których unosi się już piękny zapach gotowanej grzybowej i farszu do pierogów.

A wieczorem chwila na którą czekamy cały rok. Połamiemy się opłatkiem, złożymy sobie życzenia
i zasiądziemy do wspólnego, wigilijnego stołu. Ja również chciałbym złożyć redakcji i całej społeczności Wiadomości24.pl życzenia.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim chwil spędzonych w rodzinnym gronie, pełnych radości, ciepła i nadziei na lepsze jutro, której zawsze jest zbyt mało, by być w pełni szczęśliwym; dobrego nastroju, ale także zadumy - odwiecznej towarzyszki świąt. Życzę przyjemności z obdarowywania bliskich i przyjaciół nie tylko prezentami, ale i miłością. Wszystkim, którzy znajdą pod swoją choinką rózgę, życzę pokory i umiejętności szybkiego naprawienia swoich maleńkich lub całkiem sporych błędów. Pamiętajcie, że nie ma sytuacji bez wyjścia, nawet jeśli wydaje Wam się inaczej. Za jakiś czas Wasza kolosalna porażka będzie nic nieznaczącym incydentem. Wszystkim realistom i pesymistom życzę różowych okularów pod choinką.

Do życzeń dołącza się mój "rozmarzony elfik" - Cytryna.

Wesołych Świąt!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.