Facebook Google+ Twitter

Świąteczne życzenia od awatara

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-12-10 17:43

Życzenia świąteczne to punkt obowiązkowy w harmonogramie każdej firmy. Z życzeniami jest jednak trochę jak z reklamą - aby były warte zapamiętania, muszą być niecodzienne i oryginalne. Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać.

Budowa wizerunku firmy to działanie długofalowe, wymagające poświęcenia czasu i energii, realizowane systematycznie krok po kroku. Pozyskiwanie lojalnych kontrahentów może zająć lata, jednak stracić ich można w mgnieniu oka - nowsza lub tańsza oferta od konkurencji, lepsze warunki współpracy dla nowych klientów, chęć podjęcia odświeżającej zmiany. Powodów może być wiele, nie zawsze uzasadnionych czy zrozumiałych dla przedsiębiorcy. Niezwykle istotne jest zatem regularne podejmowanie działań lojalnościowych nastawionych na budowanie silnej i nienaruszalnej więzi z partnerami biznesowymi. Tak, by nie czuli potrzeby szukania ofert u konkurencyjnych podmiotów.

Dla klienta działania lojalnościowe to wyraz dbałości firmy o jego osobę i indywidualne potrzeby. Doceniając kontrahentów i pozwalając im czuć się wyjątkowo jesteśmy na najlepszej drodze do umocnienia ich przywiązania do marki. Służyć temu celowi mogą wirtualne życzenia świąteczne będące nie tylko miłym gestem, ale i jedną z tańszych metod podtrzymania relacji z klientami.

Wysyłka wirtualnych kartek świątecznych to działanie utarte i standardowe. Z kolei nowością są wiadomości głosowe wysyłane na telefony komórkowe i stacjonarne, a także możliwość stworzenia interaktywnego prezentera, tzw. awatara, który pojawia się w momencie wejścia na daną stronę internetową. To ciekawe i niebanalne sposoby na zaprezentowanie oferty firmy, zareklamowanie nowości produktowej lub przekazanie życzeń świątecznych.

Autor: Zuzanna Szymańska
Tekst pierwotnie opublikowany na stronie newss.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.