Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9148 miejsce

Świąteczny bilans Wrocławia

Świątecznego wystroju Wrocławia może pozazdrościć nam cała Polska. Wiszące gwiazdy, wysokie, migoczące w ciemności choinki, błyszczące drzewka i wiele innych ciekawych ozdób stworzyło świąteczny i radosny nastrój.

Choinka na wrocławskim rynku / Fot. Łukasz UrbaniakSylwester 2009 we Wrocławiu był bardzo skromny i nawet zapowiadana wcześniej niespodzianka, czyli pokaz fajerwerków, nie zachwyciła wrocławian. Mimo wszystko karnawałowe miasto Polski roku 2010 postarało się o piękny świąteczny wystrój, który w dalszym ciągu możemy podziwiać.

Trzeba przyznać, że z roku na rok rozświetlony i kolorowy Wrocław przyciąga ze względu na swój Przystań i restauracja przy ul. Księcia Witolda we Wrocławiu / Fot. Łukasz Urbaniakniepowtarzalny klimat coraz więcej studentów i turystów. Nie ma się co dziwić, gdyż spacer po przystrojonym świecącymi ozdobami rynku dostarcza niezwykłych wrażeń. To idealne miejsce na romantyczną randkę, przyjacielski spacer, koleżeńską rozmowę na ławeczce. Wrocław wprowadza w nastrój, którego nie sposób zapomnieć. Nic więc dziwnego, że każdy tutaj powraca. Przyciąga tajemniczymi miejscami z ciekawą historią i piękną panoramą, a świąteczne dekoracje dodają mu blasku i tworzą magiczną atmosferę.

Zachęcam do odwiedzenia Wrocławia. Przekonajcie się sami, że to miasto ma duszę i tętni życiem.

Świąteczny wystrój ul. Oławskiej we Wrocławiu / Fot. Łukasz UrbaniakFontanna na wrocławskim rynku / Fot. Łukasz UrbaniakChoinka "Śnieżynka" na Psim Polu / Fot. Łukasz Urbaniak
Przystań i restauracja przy ul. Księcia Witolda(widok na Uniwersytet Wrocławski) / Fot. Łukasz UrbaniakPięknie ozdobiona droga na wrocławski rynek / Fot. Łukasz UrbaniakŚwiąteczne lampy na wrocławskim rynku / Fot. Łukasz Urbaniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.