Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15641 miejsce

"Świąteczny czar" na stacji PKP w Białymstoku

- Dzieci dzieciom. Ta piękna inicjatywa uczy najmłodszych pomagania innym - mówi Marcin Adam Wróbel, szef białostockiego sztabu WOŚP. "Świąteczny czar" to wystawa prac dzieci z Przedszkola nr 21 na dworcu kolejowym w Białymstoku.

Jedna z prac przeznaczona do licytacji / Fot. M. GorbaczPrace dzieci przedstawiają Mikołaja, Józefa z Maryją i Jezuskiem, a także pociągi z prezentami. Wszystko, co kojarzy się najmłodszym ze świętami. - Namalowałem ciuchcię, wagon z gwiazdkami i choinkę - powiedział Michał Kimborowicz, autor jednego z rysunków. To już druga tego typu wystawa podopiecznych z Przedszkola nr 21 w Białymstoku na antresoli dworca PKP. Tym razem prace można nie tylko do oglądać. Dzieła biorą udział w licytacji, która rusza 1 stycznia na stronie www.wosp.bialystok.pl. Pieniądze zostaną przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jedna z prac przeznaczona do licytacji / Fot. M. GorbaczTegoroczna edycja poświęcona jest wszesnym wykrywaniom nowotworów u dzieci. - Jestem zachwycona pracami dzieci - mówi Elżbieta Załuska, dyrektor Podlaskich Przewozów Regionalnych w Białymstoku.
- W moim biurze mam obrazek z ubiegłego roku - anioła z długimi rzęsami - dodaje. Wystawa potrwa do 11 stycznia, czyli finału XVII edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.