Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23710 miejsce

Świąteczny kiermasz Fundacji "Promień Słońca"

Po raz kolejny działacze fundacji "Promień Słońca" zorganizowali w ratuszu miejskim w Legionowie, wielki kiermasz świąteczny. Otwarcie nastąpiło w dniu 20 grudnia br. o godz 11. Impreza zakończyła się 22 grudnia br.

Zebrani w sali widowiskowej ratusza widzowie, zostali wprowadzeni w nastrój bożonarodzeniowy przez uczniów powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Artur Żmijewski i członkowie fundacji podczas kiermaszu w oczekiwaniu na gości. / Fot. Jerzy JastrzębskiSpecjalnych w Legionowie, uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II oraz zespołu "Echo" z Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie. Kolędy w ich wykonaniu poruszyły serca gości, którzy śpiewali je razem z wykonawcami.

Wszyscy następnie spotkali się w atrium ratusza, gdzie na stołach "rozgościły się" różnokolorowe ozdoby choinkowe, stroiki, anioły przywołujące najcieplejsze wspomnienia o świętach Bożego Narodzenia. Obok wspaniałych dzieł, wykonanych podczas wspólnych warsztatów przez Oblężone przez gości stoisko. / Fot. Jerzy Jastrzębskiuczniów obu szkół biorących udział w kiermaszu, na stoisku znalazły się także dary oraz prezenty od wielu ludzi i firm.

Stoisko fundacji odwiedził znany aktor Artur Żmijewski, który złożył swój autograf na wielu ozdobach choinkowych.

-Fundacja działa na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie już od 2004r. W czasie tych siedmiu lat działalności, dzięki naszym przyjaciołom oraz wspaniałej, płynącej z serca ofiarności osób prywatnych, firm i instytucji - Chór z Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek w Legionowie pod kierownictwem Grażyny Adamczyk, w trakcie śpiewania kolędy. / Fot. Jerzy Jastrzębskidarczyńców naszej Fundacji, a w szczególności dyrekcji, nauczycieli, rodziców i uczniów powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Legionowie, możemy realizować efektywnie swoje cele statutowe - mówiła Iwona Osypowicz, skarbnik fundacji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.