Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4608 miejsce

Świąteczny podarunek dla pracowników i ich dzieci

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-18 09:30

Obecnie firmy podejmują decyzje dotyczące zakupu podarunków świątecznych dla pracowników. Oferta na rynku jest bogata i warto dobrze zastanowić się nad wyborem. Prezent powinien być atrakcyjny dla obdarowanych i prosty w obsłudze dla firmy.

Podarunek na święta dla pracowników
Jedną z propozycji prezentu świątecznego dla pracowników jest karta podarunkowa Ticket dla Ciebie® firmy Edenred. Powszechna akceptacja karty w Polsce, za granicą i w Internecie oraz możliwość korzystania z karty bez ograniczeń nominałem, jak w przypadku bonów, są jednymi z najważniejszych kryteriów branych pod uwagę przez pracodawcę przy wyborze oferty. Wolność wyboru daje obdarowanej osobie swobodę wyboru prezentu, a środki, które otrzymała, może wydać zgodnie z indywidualnymi potrzebami. O wysokości doładowania decyduje pracodawca przy zakupie kart, mając możliwość wielokrotnego zasilania wielu kart na różne kwoty jednym przelewem. Osobisty charakter prezentu i zaangażowanie firmy przy wręczaniu takiej formy świadczenia jest zarówno miłym podziękowaniem, jak i skuteczną zachętą do dalszej pracy. Pracownik bardziej zapamięta, że dostał środki pieniężne na karcie niż zwykły przelew gotówki na konto.

Podarunek bez PIT
Pracodawcy, którzy przekażą pracownikom z okazji świąt karty przedpłacone, nie będą musieli naliczać od nich PIT. Trzeba tylko pamiętać, aby wartość kart podarunkowych była sfinansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i nie przekraczała 380 zł w roku podatkowym.

Zamiast paczek dla dzieci
Nowatorską propozycją na rynku przygotowaną z myślą o dzieciach pracowników jest karta podarunkowa dla dzieci Ticket dla Ciebie®. Stanowi alternatywę dla tradycyjnych paczek przygotowywanych z okazji Mikołajek czy świąt. Bardzo wygodne rozwiązanie dla działów HR, które do tej pory poświęcały wiele czasu na zakupy i pakowanie podarunków. Wybierając karty podarunkowe dla dzieci, pracodawca ma możliwość przekazania prezentu w zależności od potrzeb i preferencji rodziców lub dzieci. Kartę można wykorzystać m.in. w sklepach z zabawkami, książkami, odzieżą, parkach rozrywki czy w sklepach sportowych i muzycznych.

Zawsze więcej dla pracownika
Firma, decydując się na karty przedpłacone, powinna również zwrócić uwagę na dodatkowe korzyści dla pracowników oferowane wraz z kartą, takie jak: łatwość użytkowania, możliwość szybkiego sprawdzenia salda karty telefonicznie, przez Internet lub aplikację mobilną. Ponadto użytkownik płacąc kartą lub tylko okazując w punkcie handlowo-usługowym otrzymuje liczne zniżki w ramach programu rabatowego. Proponowane promocje obejmują oferty świąteczne, całoroczne, jak również codzienne (rabaty aż do 70 proc.).

( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.