Facebook Google+ Twitter

Świąteczny tydzień, poświąteczne nagrody

Za najciekawsze w minionym tygodniu uznaliśmy cztery materiały, które nagrodzimy. Jak zwykle - dobrymi książkami.

Cztery nagrody książkowe dla czworga autorów."Kup pan poduszkę, czyli manipulacje handlowe" Darka Hryciuka z Lublina to pierwszy z materiałów. Autor fachowo opisuje własne przeżycia.
– Firma, w której byłem zatrudniony, oficjalnie zajmowała się badaniem rynku - wspomina. – Praca początkowo miała polegać tylko i wyłącznie na przeprowadzaniu ankiet kontrolnych. Było to pierwsze oszustwo z bogatego repertuaru jej występków...

Daniel Kur opisał wydarzenie, które umknęło chyba wielu innym mediom. Jakie?
– Wczoraj miało się odbyć spotkanie Arka Gdynia-Widzew Łódź w ramach 20. kolejki Orange Ekstraklasy - zaczyna swój materiał Daniel Kur. – Jednak zamiast piłkarzy na boisku pojawili się... kibice. W obliczu zawieszenia gdyńskiego klubu, mecz fanów stał się okazją do wyrażenia sprzeciwu wobec decyzji PZPN.

Jacek Tomaszewski z Katowic pokazał na zdjęciach "Święcenie pokarmów na krakowskim Rynku". Zdjęcia poświęcone temu wydarzeniu są dobre przede wszystkim dlatego, że Jacek skupił się na pokazywaniu ludzi. Między innymi kardynałów: ks. Franciszka Macharskiego i ks. Stanisława Dziwisza.

"Zobacz Arkady Wrocławskie jeszcze przed otwarciem!" - zachęca Adam Degler z Wrocławia. I rzeczywiście; warto obejrzeć galerię zdjęć ze środka najnowszej, handlowej inwestycji we Wrocławiu. Ta galeria zdjęć miała bardzo wysoką "oglądalność".

Wyrazy uznania chcemy przekazać Beacie Biały za materiał "Coś ty Krakowowi zrobił Miłoszu?" – W Polsce zawsze chętnie stawia się pomniki. Równie chętnie się je burzy - pisze Beata. – Rzadko jednak toczy się wojnę o pomnik, którego jeszcze nie ma. Tymczasem wojna taka wybuchła w Krakowie. Jej bohaterem jest nie kto inny, tylko sam Czesław Miłosz.

Marek Długajczyk także zrobił bardzo interesujące zdjęcia. Okiem pasażera pociągu popatrzył (Od stacji Tychy do stacji Katowice: to widać po drodze.) na smutne krajobrazy, przesuwające się za oknami na trasie Tychy - Katowice. – Gdyby nie graffiti na przedpotopowych murach, nie byłoby nawet po co wyglądać za okno... – napisał autor w leadzie.

Serdecznie dziękujemy Łukaszowi Solskiemu za zaangażowanie w tworzenie serwisu. Dyżurował z nami nie raz. I mamy nadzieję, że to dopiero początek ścisłej współpracy, do której zapraszamy wszystkich autorów z (co najmniej) drugim piórem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

gratuluję wszystkim :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję i gratuluję nagrodzonym. A w perspektywie rozbiórka Poltegoru i budowa Sky Tower:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.