Facebook Google+ Twitter

Światełko do nieba. Tak było w Warszawie. A jak w twoim mieście?

O godz. 20 niebo nad Polską zrobiło się kolorowe. We wszystkich większych miastach Polski rozbłysły fajerwerki - to światełko do nieba Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak było w Waszych miastach? Przysyłajcie zdjęcia!

Światełko do nieba w Warszawie. / Fot. PAP/Jacek TurczykWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już Warszawa / Fot. PAP/Jacek Turczyk po raz dziewiętnasty. Wolontariusze zbierają pieniądze w całej Polsce - o godz. 22 na koncie Orkiestry było już 28 milionów złotych. W tym roku WOŚP gra także w Hiszpanii (po raz pierwszy), Szwecji, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji i innych krajach.

O godz. 20 niebo nad całą Polską zrobiło się kolorowe. We wszystkich większych miastach Polski rozbłysły fajerwerki - to światełko do nieba Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. My pokazujemy Warszawa / Fot. PAP/Jacek TurczykWam jak było w Warszawie. A u Was?

Jeśli uczestniczyliście w imprezach, organizowanych przez Wasze miasta, przysyłajcie nam zdjęcia. Pokażmy, że WOŚP gra w całej Polsce, a los chorych dzieci nie jest nam obojętny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Aviator
  • Aviator
  • 09.01.2011 21:57

I oczywiście + sztuczne ognie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.