Facebook Google+ Twitter

ŚWIATŁO - ŻYCIE - NEW LIFE'M

23 lutego, podczas Kongregacji Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie na Jasnej Górze, będzie miała miejsce premiera nowej płyty zespołu New Life'm. To krążek z Piosenkami Roku Ruchu Światło-Życie, który połączy pokolenia.

Światło-Życie - płyta zespołu New Life'm, która łączy pokolenia / Fot. New Life'mZałożyciel Ruchu Światło-Życie ks. Franciszek Blachnicki ostatnie lata swojego życia spędził w polskim ośrodku "Marianum" w Carlsbergu, organizując tam Międzynarodowe Centrum Ewangelizacji Światło-Życie. 24 lata po jego śmierci, w tym właśnie miejscu, podczas warsztatów muzycznych prowadzonych przez zespół New Life'm, zrodził się pomysł nagrania płyty z Piosenkami Roku Ruchu Światło-Życie.

Piosenki Roku towarzyszą wspólnocie oazowej od prawie 40 lat. Są one znakiem jedności oaz podczas Dni Wspólnoty, a ich treść jest dopasowywana do hasła danego roku formacyjnego. Ze zbioru tych utworów zespół New Life'm wybrał 12:

1. Zwiastunom z gór
2. Przyjdź Duchu Święty napełnij serca
3. Uczniowie Pana
4. Serce wielkie nam daj
5. Dziękuję Bogu dziś
6. Błogosławiony bądź Ojcze
7. Powstań i świeć
8. Nadzieja Jezus
9. Wiele jest serc
10. Jezus Chrystus jest moim zbawieniem
11. Miłość
12. Wielki jest Pan

Ukażą się one na płycie "Światło-Życie", którą można już zamawiać przez stronę internetową jej wydawcy i dystrybutora - agencji muzycznej Bonart Management.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.