Facebook Google+ Twitter

Światowa premiera Audi A8

Rok jubileuszowy z okazji stulecia marki Audi zakończony zostanie szczególnym punktem: 30 listopada nowe Audi A8 świętować będzie swoją światową premierę w niezwykłym otoczeniu miasta Miami.

 / Fot. AudiJuż dawno temu amerykańska metropolia Miami stała się światową stolicą sztuki i stylistyki. Już tradycyjnie, na początku grudnia, dwie wystawy targowe Design Miami i Art Basel Miami Beach stanowią punkt kulminacyjny sezonu dla wszystkich znawców sztuki i stylistyki. W takiej atmosferze, w wieczór poprzedzający Design Miami odbędzie się światowa premiera nowego Audi A8.

Audi świętuje swoją światową premierę w niekonwencjonalny sposób - wernisażem, symbolizującym kulturalny i technologiczny postęp, który jest ucieleśniony w historii, sztuce inżynieryjnej i w emocjonalnej stylistyce Audi A8.

Zgodnie z inspiracją, wynikającą z myśli przewodniej "The Art of Progress", model flagowy Audi zostanie zaprezentowany w pawilonie Audi wśród wybranych dzieł sztuki z nowej wystawy "Beg Borrow and Steal", pochodzącej z kolekcji Rubell Family (jeden z najważniejszych na świecie zbiorów sztuki) oraz wśród instalacji "The Light Light" z aluminium i świateł LED znanego brytyjskiego stylisty Toma Dixona.

Dla odwiedzających targi Design Miami i Art Basel Miami Beach wernisaż w pawilonie Audi będzie otwarty, jako satelitarny punkt, do 5 grudnia br. Audi A8 będzie można również zobaczyć w strefie Audi na Design Miami. Model flagowy marki zostanie zaprezentowany gościom targowym Art Basel Miami Beach i Design Miami jako światowa premiera.

Źródło: Audi

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.