Facebook Google+ Twitter

Światowe Forum Mediów Polonijnych. Poznajmy się - cz. II

10 września br. startuje XX Światowe Forum Mediów Polonijnych. Zatem jubileuszowo kontynuujemy rodzinny album uczestników forum. Zdjęcia pochodzą z różnych lat działań forum.

1 z 39 Następne zdjęcie
Zdjęcie: red.Grzegorz Łubczyk, były ambasador na Węgrzech, prezentował na forum filmy dokumentalne m.in. o polskim Wallenbergu - Henryku Sławiku oraz "Życie po życiu nr 5308" o Edwardzie Koziku.Fot. Józef Komarewicz
red.Grzegorz Łubczyk, były ambasador na Węgrzech, prezentował na forum filmy dokumentalne m.in. o polskim Wallenbergu - Henryku Sławiku oraz "Życie po życiu nr 5308" o Edwardzie Koziku.
Fot. Józef Komarewicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zgadza się Panie Andrzeju, w wielu przypadkach dziennikarze polonijni do czasopism polonijnych piszą za tzw. Bóg zapłać... Jak zresztą My, w wiadomościach24.pl. Oczywiście jest to temat na inną rozmowę, bo pisanie za darmo jest trendem w Polsce...Oczywiście, w to wszystko wchodzą zagadnienia związane z prawem autorskim, szczególnie na bakier z nim mają użytkownicy Internetu. Poza tym, prawo autorskie jest archaiczne, przykładem może być tzw. wsadzanie dziennikarzy do ciupy. Kompletna bzdura, wywodząca się wiadomo z jakiej epoki, ale w epoce socjalizmy, dziennikarze byli bardziej chronieni...Jest to dyskusja, która powinna być bez przerwy podejmowana, nawet przez dziennikarzy obywatelskich (piękny termin), to jest taki sam termin, jak na przykład sprzedawca, a doradca klienta. Wszystko brzmi dumnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polecam również:
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.