Facebook Google+ Twitter

Światowe gwiazdy w Polsce. Kto zagra u nas w tym roku?

Koncerty Björk, Red Chot Chilli Peppers i Roxette, to niektóre z wielkich imprez, które czekają nas w najbliższych miesiącach. Kogo jeszcze będzie można zobaczyć na żywo nad Wislą?

Sonda

Na który z koncertów chciałbyś się wybrać?

Już 5 lutego na scenę w Sali Kongresowej wyjdzie Chris Rea. Artysta odwiedzi Stolicę w ramach Santo Spirito Tour. Wśród nowych utworów nie zabraknie na pewno nieśmiertelnych „The road to hell” czy „Josephine”.

Przed nami jubileuszowe koncerty Stinga / Fot. Stephen,CC 3.0Stinga usłyszymy znowu 15 i 16 lutego, również w Warszawie. Można spodziewać się sentymentalnego powrotu do największych przebojów wokalisty, ponieważ trasa Back To Bass jest pomyślana, jako jubileuszowa - to 25-lecie scenicznej działalności. Ze Stingiem zagrają jego wieloletni współpracownicy.

23 kwietnia w Ergo Arenie w Gdańsku po raz pierwszy w Polsce wystąpi Michael Bublé. Będzie to pierwszy z nowego cyklu koncertów zaplanowanych na tym obiekcie pod nazwą "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". Obejmie on występy wielu międzynarodowych muzycznych sław.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

wojo
  • wojo
  • 05.01.2012 11:27

Ja bym poszedł na Bjork

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.