Facebook Google+ Twitter

Światowe innowacje i technologie w Poznaniu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-09-14 14:04

Targi FARMA to nie są zwykłe wystawy. W tym roku, po raz pierwszy w Polsce na tak dużą skalę zostaną zaprezentowane innowacyjne rozwiązania technologiczne i maszyny wykorzystywane w nowoczesnych gospodarstwach europejskich.

Zeszłoroczna dynamiczna ekspozycja w ramach Farma Show okazała się strzałem w dziesiątkę. / Fot. Serwis prasowy MTPCi, którzy przyjadą w tym roku na Międzynarodowe Targi Hodowli Zwierząt FARMA, będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć unikalny w skali Europy projekt. Po raz pierwszy w Polsce w trzech pawilonach zostaną zbudowane przestrzenie specjalne - a na nich będzie można zobaczyć nowoczesne wyposażenie i elementy konstrukcji oraz prezentacje nowości związanych z europejskimi trendami w hodowli. Ta całkowicie nowatorska formuła już przyciągnęła wystawców zagranicznych. Swój udział w tym projekcie zgłosiły firmy z Czech, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

 / Fot. serwis prasowy MTPTargi FARMA dopełnia bogata oferta seminariów i konferencji, które poprowadzą doradcy z najważniejszych instytucji wspierających rolnictwo. Tegoroczna ekspozycja została podzielona na segmenty dotyczące nowoczesnego chowu zwierząt i managmentu: agrobudownictwo, żywienie zwierząt, genetykę, weterynarię, bioenergię oraz maszyny zielonkowe.

 / Fot. serwis prasowy MTPWarto skorzystać z zaproszenia do stolicy Wielkopolski tym bardziej, że w tym roku na targi można dojechać bezpłatnie. Międzynarodowe Targi Poznańskie umożliwajają skorzystanie z dofinansowania przyjazdu zorganizowanych grup autokarowych. Więcej informacji na ten temat na www.farma.mtp.pl

Patronat Honorowy nad targami FARMA objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Targi odbędą się w dniach 9-11 października na terenie MTP w pawilonach 8, 8A, 7, 7A i 9.

Warto nie przegapić tej okazji, bo kolejna edycja tych targów odbędzie się dopiero za 2 lata!

Tekst ukazał się w serwisie: Farma.mtp.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.