Facebook Google+ Twitter

Światowej klasy marketingowiec odwiedzi Polskę

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-10-06 06:21

Dr Joe Vitale, uważany przez wielu za "ojca marketingu", 24 października odwiedzi Polskę i poprowadzi szkolenie "Sekret, Klucz do Sekretu i Prawo przyciągania w działaniu".

Vitale, pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, którego książki rozchodzą się w milionach egzemplarzy na całym świecie, wychodzi z założenia, że człowiek jest w stanie osiągnąć wszystko czego zapragnie dzięki "sekretowi". Brzmi to co prawda trochę magicznie, ale do "prawo przyciągania" często sprawdza się w życiu.

Był bezdomnym, dziś ma dwa doktoraty - z marketingu i metafizyki. Jest prezesem Instytutu Marketingu Hipnotycznego. Prowadzi warsztaty coachingowe.

Napisał m.in. "Hipnotyczny marketing", "Jak wprowadzić klienta w trans kupowania", "Klucz do sekretu. Przyciągnij do siebie wszystko, czego pragniesz", "Moc Przyciągania. 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa", "Siła grupy. Wykorzystaj wsparcie otoczenia i odnieś sukces".

Seminarium (które odbędzie się w Hotelu Mariott) będzie jedynym spotkaniem w Polsce i Europie w najbliższym czasie. Szkolenie jest płatne i będzie dostępne tylko dla nielicznych, ponieważ jego koszt wynosi na chwilę obecną 1570 zł, a im bliżej wydarzenia, tym cena będzie rosła.
Więcej na temat szkolenia

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 18.01.2010 02:40

http://tnij.org/vitale_in_warsaw - DVD z seminarium

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.