Facebook Google+ Twitter

Światowy Dzień bez...Polityków!!!

Daj losie odpocząc od polityków. Ach, gdybyż ich tak można było jak w komórce, wyłączyć z mediów! Delikatny, acz rozkoszny klik i zanikający ekranik zabiera ze sobą nabuzowaną, polityczną gurowatością sforę.

Dla jednych marzenie, a dla wielu zapewne wymuszona skołatanymi nerwami ozdrowieńcza cisza. Budząc się rankiem, wsłuchany w radiową muzykę i zerkając na telewizyjne reklamki, mam okazję wreszcie dostrzec, że coś mi w nich się proponuje, coś zaleca lub po prostu robi w "bambuko".

Nagle udaje mi się zapamiętać, że APAP mnie uzdrowi ze wszystkiego, a Heyah to jedynie usługa telefoniczna. Wtedy i poranna kawa jakoś lepiej by smakowała. Tym bardziej, że słodzona cukrem a nie „cukrowaniem” politycznych elit.

Taki jeden dzionek zaledwie bez „porannej herbatki” z wybitnym samorządowcem, posłem, senatorem, ministrem specjalności wszelakich, koordynatorem służb bardziej lub mniej tajnych.

Po 48 latach życia, chciałbym choć jeden dzień przeżyć ze świadomością, iż jestem też człowiekiem, obywatelem a nie tylko wyborcą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

tak tylko by ich chyba było trzeba wysłac na księrzyc bo jak inaczej się od polityki odalić odpocząc jak piszesz?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.07.2006 08:19

TRZEBA utworzyc taki dzien. Koniecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • m r
  • 16.07.2006 00:10

Wyborcą - w dodatku nie mającym wpływu na poczynania wybranych! Podziwiam śmiałość tego marzenia w świecie, gdzie wolność słowa niedługo stanie się fikcją. i pozdrawiam :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.