Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

82 miejsce

Światowy Dzień Serca w Alei Bielany

W nadchodzący weekend Aleja Bielany wraz z Fitness Academy zaprasza na akcję dotyczącą profilaktyki kardiologicznej.

 / Fot. materiały organizatoraW ramach wydarzenia SILNE SERCE klienci będą mieli okazję między innymi wykonać bezpłatne badania EKG, zmierzyć poziom cholesterolu i glukozy, a także skorzystać z porad trenerów personalnych, dietetyków i wygrać wejściówki na siłownię.

23 i 24 września w Alei pojawią się stanowiska medyczne, przy których odwiedzający będą mogli wykonać serię badań profilaktycznych. W pierwszym stanowisku goście centrum, biorący udział w akcji, wypełnią ankiety medyczne, zmierzą poziom cholesterolu i glukozy, zostanie także przeprowadzony z nimi wywiad określający czynniki ryzyka choroby niedokrwiennej serca oraz zawału mięśnia sercowego. Przy kolejnych stanowiskach uczestnicy będą mogli wykonać m.in. EKG i skonsultować wyniki z lekarzem oraz skorzystać z porad dietetyka.

Obok stanowisk medycznych pojawi się strefa fitness. Tutaj na gości czekać będą m.in. konsultacje z trenerem personalnym i bezpłatna analiza składu ciała. W ramach strefy zdrowego serca uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z konsultantem z Fitness Academy. Trenerzy przeprowadzą pokaz ćwiczeń na maszynach i zaproszą chętnych do wypróbowania urządzeń znajdujących się w klubie. Dodatkowo odwiedzający będą mogli zdobyć wejściówki do klubu, a także wygrać karnet na trening personalny. Całość podsumują energetyczne pokazy Zumby.

Akcja informacyjno-profilaktyczno-społeczna odbędzie się w Alei 23 i 24 września w godzinach od 11 do 19. Wejście na wydarzenie, jak i wszystkie badania oraz atrakcje są bezpłatne. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.alejabielany.pl/pl-pl/news-and-events/silne-serce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.