Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8588 miejsce

Światowy ranking MMA: Awans Polaków!

Najwyżej z Polaków uplasował się Mamed Khalidov, który utrzymał 12. pozycję w wadze średniej. O trzy miejsca w wadze ciężkiej awansował natomiast Mariusz Pudzianowski. "Pudzian" zajmuje obecnie 184. lokatę w rankingu fightmatrix.com.

Mamed Khalidov / Fot. Esther Lin/Creative Commons 3.0Wśród zawodników z naszego kraju, największy awans odnotował Karol Bedorf (waga ciężka), który z 226. miejsca, "wskoczył" na 132.

Najlepszy z Polaków walczących w wadze ciężkiej, Damian Grabowski, zajmuje 30. miejsce. Ranking w tej kategorii otwiera Brazylijczyk Junior dos Santos.

Z kolei najwyżej wśród Polaków walczących w wadze półciężkiej znalazł się Jan Błachowicz. W porównaniu do poprzedniego notowania, Błachowicz poprawił swoje miejsce w rankingu o 9 pozycji. Obecnie zajmuje 22. miejsce. Zestawienie w tej kategorii otwiera Amerykanin Jon Jones.

Niezmiennie najwyższe miejsce z Polaków zajmuje Mamed Khalidov, który utrzymał 12. miejsce z poprzedniego notowania i ugruntował swoją pozycję w wadze średniej. Miejsce pierwsze w tej kategorii wagowej okupuje Brazylijczyk Anderson Silva.

Światowy ranking wojowników MMA, publikowany jest przez portal fightmatrix.com. W rankingu ujęci są zawodnicy, którzy w ostatnich 450 dniach stoczyli przynajmniej jedna walkę na zawodowym ringu.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

ALINA BEDORF
  • ALINA BEDORF
  • 09.03.2012 16:06

GRATULACJE DLA KAROLA BEDORFA.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.