Facebook Google+ Twitter

Światowy Tydzień eKsiążki. Konkurs W.A.B. i Virtualo dla self-publisherów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-02-17 18:01

4 marca rozpocznie się Światowy Tydzień eKsiążki. W wydarzenie zaangażowało się Virtualo - dystrybutor ebooków oraz wydawnictwo WAB, które objęło wydarzenie patronatem merytorycznym.

Konkurs dla Autorów / Fot. VirtualoNiezależni autorzy prześlą próbkę swojej twórczości, a redaktorzy W.A.B. we współpracy z Virtualo wyłonią najlepszą pracę, która zostanie nagrodzona profesjonalną redakcją i korektą we współpracy z redaktorami wydawnictwa W.A.B. Na okładce zwycięskiej pracy opcjonalnie znajdzie się również informacja o rekomendacji wydawnictwa. Dodatkowo w trakcie trwania Tygodnia eKsiążki publikować będziemy rady redaktorów dla Self-publisherów oraz zdradzimy, jak wyglądają kulisy warsztatu pracy redaktora i jakie mają oni rady dla debiutujących autorów.

Jak zatem wziąć udział w konkursie dla Self-publisherów? Od 10 lutego do 4 marca czekamy na próbki utworów, które mogą liczyć maksymalnie do 10 tysięcy znaków (czyli około 5 stron maszynopisu). Utwory mogą być publikowane wcześniej w formie elektronicznej, jednak nie mogą być wcześniej publikowane w sposób tradycyjny. Kategorie literatury, w których można zgłosić książki do konkursu: Kryminał, Horror, Thriller, Powieść, Literatura faktu, Literatura dla dzieci i młodzieży. Warunki uczestnictwa zostały opisane szczegółowo na stronach organizatorów.

Rozstrzygniecie konkursu będzie miało miejsce 9 marca w trakcie międzynarodowego święta eKsiążki. To pierwszy tego typu konkurs organizowany przez platformę Self-publishingu we współpracy z wydawnictwem, które kibicuje początkującym Autorom.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

6671
  • 6671
  • 17.02.2012 20:26

jakiś adres, link, telefon, mail?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.