Facebook Google+ Twitter

Świątynie Lwowa. Zdjęcia, część druga

Lwów jest wyjątkowym miastem również pod względem wielowyznaniowości. Swoją siedzibę mają tu biskupi trzech kościołów: rzymsko-katolickiego, greko-katolickiego i ormiańskiego.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Piotr Kuspys
Fot. Piotr Kuspys

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

Wszystko ładnie pięknie, ale moim skromnym zdaniem taka galeria, takie zdjęcia bez opisów to grzech. Czuję się jakbym dostała zupę, ale bez drugiego dania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 28.07.2012 07:10

@Panie Marku, fakt. :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

@graK Wczoraj 22:40
W ogóle nie rozumiem Twojej rozterki z tym zarejestrowaniem się. Zarejestrowaną czy nie i tak obrzucą Cię najwymyślniejszymi obraźliwymi epitetami... Tyle obelg ile tutaj otrzymałem w ciągu niecałych 14 miesięcy na W24 nie usłyszałem chyba w realu przez całe życie. Wiem, że niezbyt przyjemnie znieść taką sytuację, gdy jakiś zakapturzony "bohater" obrzuci Cię fekaliami, ale to przecież właśnie tacy Czytelnicy jak Ty wiedzą, że najczęściej spowodowane jest to brakiem argumentów. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
graK
  • graK
  • 27.07.2012 22:40

Hm... cały dzień byłam w terenie, do domu wróciłam dopiero o g. 22 i ujrzałam - hihihi - że jednak ślęczałam przy PC, gdyż o g. 14:45 wpisałam komentarz jako 5828. To ciekawostka niebywała!
Nie wiedziałam, że posiadam takie zdolności.
O rozdwojeniu jaźni słyszałam. A to nazwać?
Chyba jednak się zarejestruję, żeby trolle głupot nie wciskały internautom i mnie.

A odnośnie komentarza proszę: czytajcie ze zrozumieniem. Pisałam o podpisach i o krztynę historii prosiłam. Chyba Lwowi się to należy? Od XIV w. był polskim miastem, a i w czasie zaborów nic z polskości nie stracił. Wręcz przeciwnie - pełnił funkcję stolicy Galicji i był jednym z najważniejszych polskich centrów nauki, oświaty, kultury polskiej oraz polityki.
I nic nie można n/t wysupłać pod podpisami?
No naprawdę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Piotrze, zgadzam się z Panem i tak trzymać...:) Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za odczytanie moich intencji. Nie robiłem zdjęć z myślą o udziale w konkursie fotograficznym, lecz chciałem oddać atmosferę Lwowa w sposób "surowy", bez retuszu. Te zdjęcia mają wartość emocjonalną i symboliczną, a nie artystyczną - taki był mój zamysł. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
dla 5828
  • dla 5828
  • 27.07.2012 15:53

@5828 to pani grak

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie zdjęcia się podobają, ciekawe ujęcia i nie tylko...Są to zdjęcia amatorskie i takie powinny być. Każdy robi tak jak potrafi, nie musi być zawodowcem. Liczą się chęci i zamiłowanie. Panie Piotrze, krytykantom nigdy nie dogodzisz, zawsze coś znajdą, szpilę przypną, bo mają to we krwi. Oglądałem ich zdjęcia... żeby to było "mistrzostwo świata"??. To są pańskie zdjęcia i tak chciał je Pan przedstawić...:) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
BEEEEEE
  • BEEEEEE
  • 27.07.2012 14:52

@5828 Obetnij fotkę od dołu nie będzie już podłogi ino sufit i po krzyku

Komentarz został ukrytyrozwiń
5828
  • 5828
  • 27.07.2012 14:45

Fotosik, tylko że np. po co połowa zdjęcia to podłoga? no i ten brak podpisów uzupełniających fotografię, to trochę brak szacunku dla czytelnika. który wychodzi stąd głodny wiedzy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.