Facebook Google+ Twitter

Świeć się! Zagłosuj na swoje miasto w konkursie

W tym roku już po raz drugi organizowany jest ogólnopolski konkurs "Świeć się" na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce. Organizatorem plebiscytu jest Grupa Energa.

We współzawodnictwie wyłonione zostaną najładniej świecące się w Boże Narodzenie miasta i domy. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: rywalizacji indywidualnej, w której udział biorą zdjęcia przystrojonych drzewek, domów i ogrodów przysyłane przez formularz na stronie www.swiecsie.pl.

Zagłosuj na swoje miasto!Do 29 XII trwają eliminacje wojewódzkie. Do ścisłego finału dostanie się 16 polskich miast (po jednym mieście z każdego województwa). Finał potrwa od 29 XII 2010r. do 9 I 2011r.
Głosy na podstawie zdjęć oddawać może każdy. Wspólnie wybierzmy najładniej świecące się polskie miasto!

W pierwszej edycji plebiscytu najpiękniej przystrojonym miastem w Polsce został Rzeszów. Nagrodą dla zwycięzcy jest energooszczędny sprzęt AGD, który można przeznaczyć na cel społeczny. Podobnie było w ubiegłym roku.

Organizatorzy pomyśleli też o nagrodzeniu głosujących internautów. Czekają na nich atrakcyjne upominki - telewizor 3D, iPad, konsola PS3, laptopy i wiele innych nagród.

Zatem do dzieła!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Marta Kobuz
  • Marta Kobuz
  • 24.12.2010 09:54

Autorka nie podała gdzie można głosować - http://www.swiecsie.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.