Facebook Google+ Twitter

Święta bez jaj z Florydy

Święta wielkanocne to wielkie lanie wody. Dziś w Kościele katolickim święcimy w pięknie ustrojonych koszyczkach pokarmy, a szczególnie jaja, a ksiądz leje ostro wodą święconą.

Jest w Polsce zielono od lania wody. / Fot. fot. Jacenty PłaszczycaLanie wody, już nie święconej, to umiejętność dobrze opanowana przez naszych wybrańców narodu – polityków. Każdy leje wodę. A to frekwencja w prawyborach PO równa 50 proc. to całkiem niezły wynik, a to minister Julia Pitera ustaliła, że winę za aferę hazardową tak naprawdę ponoszą młodsi referenci w ministerstwach.

Ciemny lud zlany i ociekający wodą zrozumie, że śmigus polityczny obowiązuje cały rok. Jak wiadomo woda dobrze wpływa na zieleń. Rząd PO z dumą nas informuje, oklepanym sloganem, że jesteśmy zieloną plamą na mapie Europy. Wszędzie się gospodarki skurczyły a nasza rośnie.
Taki polityk leje z prawa i lewa, że siła nabywcza Polaków, mierzona w jajach rośnie. Możemy sobie za średnią pensję kupić więcej jaj niż 20 lat temu.

Ten stan rzeczy możemy wytłumaczyć w dwojaki sposób. Skoro mamy więcej jaj to musi być więcej kur i kogutów z PO. Druga wersja, która bardziej pasuje do dzikiego kraju – mamy zdecydowanie więcej kaczek i kaczorów. Wniosek jest bardzo prosty i mało pocieszający dla rządzącej platformy. To, że mamy więcej jaj za średnią pensję to sukces coraz większej liczby kaczorów, a nie rządu obecnej ekipy. Koguty z PO jednak pieją dookoła, że jaja kaczorów zamiast żółtka mają w środku haki. Potwierdza to ciemny lud, który nie chce kupować hakowych jaj kaczorów.

W hazardowym odcinku serialu "Polska to dziki kraj" - skarbnik PO, pan Drzewiecki, chciał trochę poratować swoich kolegów z kurnika i z Florydy sypnął sporą porcją świeżych jaj. Efekt mizerny. Kolejny odcinek serialu "Przepraszam za dziki kraj" - był już mało śmieszny i żałosny, a jaja mało twarde.

Dlatego w kurniku, koguty platformy szaleją i głowią się jak prześcignąć kaczory w robieniu jaj. Każdy kogut platformy zdaje sobie sprawę - mamy więcej jaj, rosną nam sondaże i poparcie narodu. Jak mamy więcej jaj to siła nabywcza obywatela rośnie. A woda leje się strumieniami.

Tego życzę wszystkim Polakom na święta wielkanocne, prawdziwego lania wody - jednak bez jaj z Florydy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

po przerwie; --Program Partii Lania Wody; TO LANIE WODY

Program ten daje absolutnie nieograniczone możliwości. Można obiecać wszystko ;
.............pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nikt ni wie...dla Patrycjii

Gdy utonę
w nastroju świąt
i będę płynął pamięcią
w historię innych świąt.

Zawsze będę o Tobie
pamiętał
i czekał na Ciebie
i tęsknił.

I łzy pociekną
prawdy o sobie
bez Ciebie
jak długo ...nikt nie wie

autor; jacenty płaszczyca

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli konkurencja leje wodę muszę być czujny...kto wie z jakiej Ty partii Sławo lejesz wodę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A wiem ... Sławo lejesz wodę ...ale mnie chlusnęłaś...)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sławo ..PARYTETY ...nie priorytety

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sławo ! nasza Partia Lania wody zapewnia - ,,full wypas,, i pani Maryla swoimi łezkami też leje wodę w PLW ...panie bardzo często stosują ten chwyt w życiu codziennym ...parę łez i facet z twardego robi się miękki...dlaczego nie zastosować tego chwytu w wyborach, gdy zdaje egzamin. Panie są w tym bardzo dobre a nasze kierownictwo daje wolną rękę

Komentarz został ukrytyrozwiń

Yes..Yes. Jedziemy dalej - w naszej PLW będą obowiązywać parytety. Z list wyborczych będą mogły lać solidnie wodę kobiety wyposażone w sikawki przez partyjnych kolegów. Nikt kobiet nie będzie ograniczał w laniu, dyskryminował, że np. kobieta dostanie na kampanie połowę wody mniej niż jej kolega z PLW.

Ponieważ Partia Lania Wody-PlW - zapewnia po wyborach dalszą obfitość wody ...będziemy mrozić wodę i kręcić lody.
5 minut przerwy, by odpoczły nerwy!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Była partia przyjaciół piwa to i może partia lania wody ma przyszłość.
Lanie wody wirtualnej to jest jakby powiedział by Pan Marcinkiewicz yes yes!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też startuję Bartłomieju prawyborach PLW (Partia Lania Wody)...jak przystało na chłopa z jajami będę lał wodę z węża. Każdy wyborca otrzyma takie lanie na jakie będzie miał ochotę.
Mogę lać ciepłą a nawet gorącą a jak będzie zapotrzebowanie lodowatą wodą. Mogę lać gnojówą i pomyjami. Gdy zgłosi się jakaś kobieta, która zechce zagłosować na moją osobę ...mogę ją nawet zbiczować wodą. Obiecuję, też kiełbasę z wody i wodne pieniądze. Każdy obywatel gdy mnie wybiorą otrzyma samochód na wodę, który będzie mógł tankować we własnym kranie...może łyk wody bo w gardle zaschło...5 minut przerwy, by odpoczły nerwy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lany poniedziałek, dziś jest ustawowe lanie wody, tej prawdziwej i tej wirtualnej.
Z prawdziwą nie najlepiej mi dzisiaj poszło trzeba było się przebierać. Dam se upust w laniu wirtualnej:
obiecuję wszystkim dobrobyt
obiecuję wszystkim pełną szczęśliwość
Jak mnie wybierzecie na posła lub senatora, spełni się moja wirtualna obietnica słowo /PINOKIA/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.