Facebook Google+ Twitter

Święta czas zacząć, czyli Kevin i TV?

Trzy, dwa, jeden, zero... Święta czas zacząć! Wygodna kanapa, kilogram mandarynek, butelka coca-coli, telewizor i... "Kevin sam w domu". Czy naprawdę?

Polscy widzowie nieustannie od kilku dobrych lat tworzą namiętnie nową świąteczną tradycję. Nie wyobrażamy już sobie Bożego Narodzenia bez śledzenia po raz enty perypetii małego chłopca, który przez przypadek zostaje na święta sam w domu.

W tym roku miało być inaczej. Telewizja w świątecznej ramówce nie uwzględniła kultowej komedii w reżyserii Chrisa Columbusa. Jednak zawzięci fani nie odpuścili tak łatwo. Batalia stoczona przez użytkowników Facebooka z telewizją Polsat przyniosła pożądany efekt. Mamy Kevina. Dziś i jeszcze jutro, jakby komuś było mało.

Ludzie nie mają co oglądać?


Wielu internautów zadawało to pytanie po artykule z 1 grudnia Święta z Kevinem. Polsat się zlitował i wyemituje kultową komedię, w którym radośnie można było obwieścić wszem i wobec, że Kevin nie opuści nas jednak w Boże Narodzenie. Odpowiedź jednak nie pozostała jednoznaczna. Znaleźli się tacy, którzy z uporem krytykowali nudny dla nich film, ale też tacy, którzy jak największej wartości strzegli praw Kevina do obecności w programie telewizyjnym. Nie zabrakło też tych, którzy z obojętnym zdaniem przytakiwali, że i tak zasiądą na kanapie i wgapiać się będą z otwartą buzią w szklany ekran.

Z czym ci się kojarzy Boże Narodzenie?Takie pytania zadałam sześcioletniej dziewczynce, która nie myśląc zbyt długo, powiedziała:

- Boże Narodzenie to kopa mandarynek, reklama coca-coli, no i Kevin. Szkoda, że ten film nie leci codziennie tak jak dobranocka.

A Tobie, czytelniku W24, z czym kojarzą się święta?
I co teraz robisz? Podpisujesz się obiema rękami pod wirtualną petycją użytkowników Facebooka, czy wcinasz pierniczki i nucisz kolędy?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

ret
  • ret
  • 26.12.2010 12:45

jak zwykle ci co obrażają Autorów pozostają anonimowi. Wstydzisz sie swojej twórczosci?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niektórzy Święta spędzają w pracy... Tak, wiem... każdego szkoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Latająca maszyna do szycia pozwala długo lecieć nad schodami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kevina nigdy nie lubiłem ale brak "Witaj Święty Mikołaju" z Chevy Chasem uważam za skandal!
a teraz piję kawę i zabieram się za czytanie "Platformy" Houellbecqua.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A gdzieś jest napisane, że to statystyka? Ot, opinia. Statystyka to kopa liczb i analiza danych opisujących jakieś zjawiska, a nie wywiad środowiskowy i przytaczanie cudzych wypowiedzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Iza
  • Iza
  • 25.12.2010 21:09

"Boże Narodzenie to kopa mandarynek, reklama coca-coli, no i Kevin. Szkoda, że ten film nie leci codziennie tak jak dobranocka" - statystyka przeprowadzana na jednej osobie ? Rzeczywiście merytoryczne podejście. Naprawdę nie znam osób, które w taki sposób postrzegają święta, więc życzę większego szczęścia przy przeprowadzaniu wywiadu środowiskowego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za to komentarz popisowo merytoryczny:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Joanna
  • Joanna
  • 25.12.2010 20:30

Żenujący artykuł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.