Facebook Google+ Twitter

Święta z Kevinem. Polsat się zlitował i wyemituje kultową komedię

Dobra wiadomość dla miłośników filmu "Kevin sam w domu". Telewizja zdecydowała się włączyć popularną komedię do świątecznej ramówki.

 / Fot. Alan Light/Domena publicznaNieprzerwanie od kilku lat polscy widzowie tworzą nową bożonarodzeniową tradycję. Święta to czas szczególny, który spędzamy w gronie najbliższych, ale nie wyobrażamy też sobie atrakcji na miarę XXI wieku, tworzonych i kształtowanych przez nas samych.

Oprócz dwunastu potraw, pięknie ubranej choinki, gwaru w domu i jednego wolnego nakrycia pozostawionego dla wędrowca, Wigilia w wielu domach swój finał miała o godz. 20, gdy wszyscy - mali i duzi - zasiadali wygodnie na kanapie, by po raz enty śledzić perypetie małego chłopca.

Nie obejdzie się bez Kevina!


W tym roku miało być inaczej. Telewizja Polsat zapowiedziała, że Kevina nie będzie. Niedługo po tym, w popularnym serwisie społecznościowym Facebook, zawiązała się grupa fanów kultowej komedii, którzy protestowali w związku z decyzją Polsatu. Przeciwko niej było aż 46 tysięcy internautów. Połączyli się oni na Facebooku w grupę o bardzo wymownej i oddającej istotę akcji nazwie - "Polsat zabił Święta - w tym roku Kevina nie będzie". Sympatycy filmu wzięli sprawy w swoje ręce i film zostanie wyemitowany.

Produkcja w reżyserii Chrisa Columbusa zostanie wyemitowana w Boże Narodzenie o godzinie 20 i powtórzona następnego dnia o 12.45.

Możemy odetchnąć z ulgą


Dla fanów kultowej komedii decyzja Polsatu jest wprost zbawienna. Zakorzeniliśmy się w świecie małego Kevina, którego rodzina przez przypadek zostawia na święta w domu i absolutnie nie chcąc podzielić jego losu, całą gromadą zasiadamy przed telewizorami, by krok po kroku przechytrzyć dwóch włamywaczy.

- Odetchnęłam z ulgą. Świetnie jest usiąść przed telewizorem i obejrzeć dobrą komedię. Choć znam ten film niemalże na pamięć, to za każdym razem mnie zaskakuje. I chyba tak powinno być. - mówi Ewa Wojciechowska, licealistka z Łańcuta.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć wszystkim miłego oglądania.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (34):

Sortuj komentarze:

ANDZIA
  • ANDZIA
  • 24.01.2011 20:50

ŚWIĘTA BEZ KEWINA SUPERASKO

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zlitował? A kto się zlituje nad śmiertelnie znudzonymi telewidzami??? Jak ktoś sobie nie wyobraża świąt bez "Kevina" niech go sobie kupi na DVD... Też mi tłumaczenie - "bo telewidzowie się upominali"... Zawsze się znajdzie jakaś grupa która o coś tam się będzie upominać - Polsat jest zwyczajnie żałosny jeśli tym tłumaczy brak lepszego repertuaru filmowego na święta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podobno "Kevin sam w domu" był emitowany w Polsacie 21 razy. Po akcji facebookowej przygotujmy się na kolejne tyle :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
areqdt
  • areqdt
  • 23.12.2010 10:42

Święta bez Kevina są jak ryba bez roweru. Internauci nie zawiedli :) Gratuluję i dziękuję. A Polsat ma zwyczaj strzelania sobie w stopę, o !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Konrad
  • Konrad
  • 02.12.2010 20:50

Polsat się nie zlitował tylko spadł na psy i nie stać go na nic nowego tylko te pierdoły....

Komentarz został ukrytyrozwiń
anih
  • anih
  • 02.12.2010 19:18

to super że będzie Kevin :) uwielbiam go ;D , szkoda że następnego dnia (powtórka) będzie po południu a nie wieczorem lub jakoś w nocy :( , ale i tak super że będzie ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie rozumiem, dlaczego dorośli chcą oglądać filmy dla dzieci i to wyjątkowo głupich i niedojrzałych dzieci. Ale to jeszcze OK, to kwestia gustu. Natomiast gdy słyszę/czytam, że ktoś ogląda ten sam film na okrągło, to mam wątpliwości co do tego, czy nie mamy do czynienia z przypadkiem psychiatrycznym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba tworzy nam się nowa tradycja świąteczna. Jest choinka i prezenty, więc musi być też Kevin:) Jak dla mnie to nie ma jakiegoś szczególnego znaczenia. Ale z przyzwyczajenia pewnie znowu poświecę chociaż chwilę na oglądanie tego filmu. Ciekawe tylko, jak długo Kevin będzie jeszcze towarzyszył nam w czasie świąt.... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polsat naprawdę uwierzył w akcję...??? To tylko pretekst by nie zakupić nowego filmu...Kolejne święta z dobrą książką lub DVD :D Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

W czasie świąt nie oglądam telewizji z rodziną, ten czas spędzamy razem, ale nie przed telewizorem, mimo wszystko dobrze mieć świadomość, że Kevin jednak będzie.
Internauci nie zawiedli ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.