Facebook Google+ Twitter

Święto fanów "Gwiezdych wojen" już 4 maja w Warszawie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-04-29 14:54

4 maja, w Światowy Dzień Gwiezdnych Wojen, Star Wars Artistic Team zaprasza wszystkich spędzających weekend majowy w Warszawie na moc wrażeń dla małych i dużych fanów "Gwiezdnych wojen". Niech moc będzie z Wami. Przybywajcie!

 / Fot. .Spędzających weekend majowy w mieście mogą czuć się zaproszeni na wspólną zabawę z Gwiezdnymi Wojnami w centrum Warszawy, podczas której każdy będzie miał okazję zmierzyć się w organizowanych konkursach m.in. karcianych Force Attax i wiedzy („Kolekcjonerzy”), a także sprawdzić swoje umiejętności w przesuwaniu przedmiotów za pomocą siły własnego umysłu oraz refleks w grach video na konsolach Xbox 360. To oczywiście tylko część atrakcji.

Gwóźdź programu to przedpremierowy pokaz dwóch kolejnych odcinków Wojen Klonów oraz goście specjalni zza kulis serialu, czyli aktorzy użyczający swoich głosów w polskiej wersji językowej, czyli Jarosław Domin - Obi Wan Kenobi, Paweł Ciołkosz-Darth Maul oraz reżyser Miriam Aleksandrowicz, którzy poprowadzą konkursy oraz opowiedzą o pracy na serialem. Jednakże jedyną w swoim rodzaju światową gwiazdą, która uświetni spotkanie swoją obecnością będzie prawdziwy droid R2-D2 i to w wielu odmianach! / Fot. .


Niecodzienną atrakcją, która odwiedzi obchody światowego dnia Gwiezdnych Wojen będzie Szkolenie Padawanów, czyli nauka władania mieczem świetlnym oraz walka z Lordem Vaderem dla młodych fanów gwiezdnej sagi.

Podczas spotkania odbędzie się także finał prowadzonych od pół roku rozgrywek w grę „LEGO: Bitwa o Hoth”, lecz atrakcyjne nagrody czekają nie tylko na naszych finalistów, ale także na uczestników pozostałych konkursów.


 / Fot. .Celebration SWAT VII, czyli coroczna impreza SWAT dla dzieci, odbędzie się już 4 maja 2013 na trzecim piętrze salonu Traffic Club przy ul. Brackiej (róg Chmielnej). Zapraszamy w godz. 12:00-19:00. Wstęp wolny!
Niech moc będzie z Wami!
www.swat.org.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.