Facebook Google+ Twitter

Święto fanów Madonny w Warszawie

Już w przyszły weekend, Warszawa będzie należeć do polskich fanów królowej muzyki pop. W programie zjazdu - energetyczny flashmob w jednym z centrów handlowych oraz noc z Madonną w sali kinowej.

Madonna podczas trasy Confessions Tour / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6d/Madonna_Confessions_Tour_Boombox.jpgMadonny By Night - Ogólnopolski zlot fanów Madonny organizowany jest przez polskie forum fanów piosenkarki MadMadness.pl. Impreza odbędzie się w nocy z 25 na 26 września w warszawskim Centrum Filmowym Helios - Kinie Femina przy al. Solidarności 115. Uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć na dużym ekranie zapisy najbardziej spektakularnych tras koncertowych Madonny - Confessions Tour, Sticky & Sweet Tour oraz bonusowy koncert, który zostanie wybrany przez zlotowiczów w późniejszym czasie.

Jak informuje organizator, oprócz mocnych wrażeń audiowizualnych, fani będą mieli okazję wyjść z kina bogatsi o kilka wartościowych prezentów. W konkursach będzie można wygrać m.in. Grzeszną Madonnę - biografię artystki autorstwa Lucy O'Brien, zapisy DVD z trasy koncertowej Sticky & Sweet Tour czy też mnóstwo singli królowej popu - począwszy od tych najnowszych jak Celebration czy Give It 2 Me, po najstarsze perełki kolekcjonerskie takie jak amerykańskie wydania Rescue Me, Keep It Together czy Erotica.

"Madonnowa noc" poprzedzona będzie widowiskowym flashmobem do najbardziej energicznych aranżacji koncertowych piosenkarki. Szalony taniec odbędzie się 25 września wieczorem, w jednym z warszawskich centrów handlowych.

Bilety na całonocny seans (w cenach 25-30 złotych) są dostępne w kasach kina Femina przy al. Solidarności 115. Początek o godzinie 22.30 w sobotę, planowane zakończenie imprezy o godzinie 6. Szczegóły dotyczące zlotu dostępne są na stronach: http://www.heliosnet.pl/ oraz http://www.madmadness.pl/zlot/.

***

Madonna wystąpiła ponad rok temu, 15 sierpnia 2009 roku, po raz pierwszy w Polsce. Na terenie lotniska Bemowo w Warszawie zgromadziło się wówczas kilkadziesiąt tysięcy fanów i miłośników gwiazdy. Polski koncert był częścią letniej kontynuacji spektakularnej trasy koncertowej Sticky & Sweet Tour, a sama gwiazda oprócz najnowszych kawałków, zaprezentowała na scenie taneczne aranżacje swoich największych przebojów takich jak Vogue, Into the Groove, Like a Prayer czy Frozen.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.