Facebook Google+ Twitter

Święto fotografii w Lublinie!

Już dziś otwarcie jednego z większych festiwali fotograficznych, VI Lubelskich Dni Fotografii. Jedna z imprez towarzyszących to Lubelskie Debiuty Fotograficzne 2012, których wernisaż odbędzie się 14 kwietnia o godz. 17. w Galerii Orkana.

plakat wystawy "Lubelskie Debiuty Fotograficzne" / Fot. materiały organizatora13-15 kwietnia 2012 r. na terenie ACK UMCS Chatka Żaka odbędzie się już VI edycja Lubelskich Dni Fotografii - imprezy zrzeszającej miłośników, propagatorów i praktyków fotografii. W ramach wydarzenia planowane są wystawy, warsztaty, dyskusje, spotkania autorskie i prelekcje. Hasło wiodące eventu to "Portret zwierciadłem duszy", jednak wśród imprez towarzyszących nie zabraknie także nieco innych propozycji.

Jedną z nich będzie wernisaż wystawy "Lubelskie Debiuty Fotograficzne 2012", podczas której zaprezentowane zostaną najlepsze i najciekawsze dyplomy absolwentów specjalności fotografia Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania. Wystawa ta będzie także okazją do wręczenia dyplomów tym, którzy ukończyli naukę w tym roku. Czternastu młodych fotografów ma okazję zaprezentować swoje projekty szerszej publiczności po kilku semestrach nauki w artystycznej szkole, podczas których nie zabrakło wspólnych dyskusji na temat fotografii i sztuki, nietuzinkowych plenerów czy wspólnie realizowanych pomysłów.

Z pewnością każdy z debiutantów - mniej lub bardziej zaangażowanych w trudną sztukę fotografii przed podjęciem nauki w szkole - ma do zaproponowania swoim dyplomem coś ciekawego, na coś pragnie zwrócić uwagę lub pokazać inny wymiar tego, czym się interesuje i tego, czego nauczył się pod okiem wykładowców. Spectrum tematyczne prac jest bardzo szerokie - na zdjęciach każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.